Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetovált emberek! Utasítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált emberek! Utasítottak már vissza titeket a tetoválásaitok miatt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Tetovált férfi vagyok és biztos, hogy ezért is utasítottak már vissza.
Tetovált nő vagyok és biztos, hogy ezért is utasítottak már vissza.
Tetovált férfi vagyok és lehetséges, hogy ezért is utasítottak már vissza.
Tetovált nő vagyok és lehetséges, hogy ezért is utasítottak már vissza.
Tetovált férfi vagyok és még életemben senki nem utasított vissza.
Tetovált nő vagyok és még életemben senki nem utasított vissza.
9 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A 5-6. válaszlehetőség rosszul van megfogalmazva, így van helyesen:

Tetovált *** vagyok és senki nem utasított vissza, amióta tetoválásom van.

2020. okt. 25. 17:18
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Csak a bűnözők tetováltatják magukat.
2020. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

2.


Ez egy nagyon csúnya általánosítás, ráadásul nem is igaz. Én nem vagyok tetovált ugyan, de sokakat ismerek akik igen. Többségüknek kapcsolata van. Egy részül jól néz ki, egy részük ronda. A kulcs, hogy olyat kell találni akinek ez tetszik - általában maga is tetovált.


Egy "Gangxta Zolee" jellegű tetoválásgyűjtemény például kelendő a motoros nők között, vagy valami rocker-klubban, de sok helyen kizáró oknak számít. Vallásosak többségénél (akik nagyon követik az írást, zsidóknál pl. tiltott, keresztények sem rajonganak érte, muszlim vallásfajtáknál feltételezem tilos, mint minden más ami kilóg a középkori felfogásukból), konzervatív embereknél, arisztokraták esetében, illetve van még 1-2 kisebb csoport, mint akik az emberi testet úgy szeretik ahogy van és a - nem túléléshez szükséges - beavatkozásokat nem kedvelik (ennek is biztosan van valami neve).

2020. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Kihagytam, a cigányok is előszeretettel tetováltaják magukat, tehát cigány szokás is
2020. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

"nagyon csúnya általánosítás" 18:26-os, ha esetleg kétséged volna:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

5.


És akkor most linkeljük be azt a pármillió embert akinek van és nem bűnöző? Az tetszene?

2020. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Japánban be sem engedik a tetováltakat a fürdőkbe, mert tudják, hogy mind bűnöző. (Bár -sajnos- ez most változik.)
2020. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
18:40 Ajánlom neked szeretettel (angolul van, ha esetleg ez problémát okozna) [link]
2020. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7.


Aranyosak a kis képmutató japánok akik nem engedik be őket, mert "há mind bűnöző és rossz ember" - és teszik ezt úgy, hogy soknak kezében a vérfertőzést vagy kiskorúakat is tartalmazó hentai képregénytípus. (Ha már általánosítunk).


Az ókorban pedig a gazdag réteg tetováltatta magát ugyanezen országban, egyes múzeumtípusban a mai napig őrzik ezeket a lenyúzott bőröket.

2020. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
A tetoválásaim miatt még soha senki nem utasított vissza: még a mostani párom sem, aki, mielőtt engem megismert volna, elég tetoválásellenes volt :).
2020. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!