Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a mesterséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mesterséges intelligencia képes lehet megállapítani egy középiskolai osztálykép alapján, hogy jó eséllyel kikből lesz majdan agglegény?

Figyelt kérdés
Pl a ruházat színe, mintázata, az arc formája, testtartás, stb alapján. Hallottam róla, hogy a mesterséges intelligencia soha nem létezett emberi arcokat tud ma már előállítani, ezért gondoltuk, hogy a középiskolai fotózáskor a tabló, illetve a fotók mellett, amit a diákok megkapnak ez lehetne egy feláras plusz szolgáltatás.

#fotó #középiskola #arc #osztálykép #mestreséges intelligencia
2020. okt. 26. 17:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Esélytelen szerintem. Hisz az ember folyamatosan változik, akár a teljes stílusa is megváltozhat máról holnapra. A tinik, főleg manapság nagyon éretlenek. Még vannak olyanok is, akik még fősulin is éretlenek és majd csak akkor válnak agyilag is éretté, mikor kilépnek a nagybetűs életbe, felelősséggel tartoznak saját tetteikért.


És mi van, ha a képen egy boldog srác van, aztán 25 évig tartó házassága után a párja meghal és ő inkább nem szeretne többé párt?


Az élet kiszámíthatatlan és megjósolhatatlan.

2020. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert nem a külső, ruha, frizura határozza ezt meg, hanem az illető jelleme, körülményei, tanult viselkedés mintái. Az ált.iskolai osztályomban 2 nagyon jóképű gyerek volt, az egyik pap lett, a másik full agglegény. A béna fiúk közül most mind családos, nős, gyerekekkel.
2020. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Egy mesterséges intelligencia ami nem ismeri a szerelem, szeretet, féltékenység, kisebbrendűségi érzés és egyéb fogalmakat, hogyan dönti ezt el? Ráadásul nem számol a változó divattal, így aki menőnek számított mondjuk a hetvenes években az manapság egy vicc (Tökéletes példa: [link]



Illetve sok múlik a szerencsén is. Összefuthat "jókor és jó időben" az adott rondább ember egy olyannal akivel megkevelik egymást valamiért. Mert mindkettőt akkor utasították el, azonos hobbi, vagy csak simán megszeretik egymást valamiért. Egy mesterséges intelligencia ilyet nem tud kiszámolni, maximum a valószínűségeket, hogy "Koczka Jácintnak kevesebb esélye van, mint Börhe Béninek a focicsapat ászának" vagy "Az alacsony és pufi Horányi Hortenzia esélytelenebb, mint Hourglass Helga"


Aztán a valóságban pont fordítva lesz, mert a két a gép szerint "menő" jelleme egy rakás szar, a két "balfék" meg összejön. Akár egymással.

2020. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Hellmano ***** válasza:
33%
Tuti nem :D Most magamból kiindulva egy régi osztályképem alapján, szerintem azt mondta volna rólam a gép, hogy soha nem lesz nőd te szerencsétlen és még hittem is volna neki, mert 17 éves koromig csak hajszoltam a csajokat, de ott megszépültem valahogy és egy csapásra magától jöttek a csajok folyamatosan a mai napig (41 vagyok :D).
2020. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Teszem azt, ha még vmi überpszichológus segítségével beprogramozzák arra, hogy tudjon egy nagyjából pontos képet adni az adott emberről, az akkori állapotáról fog adni képet. Rengeteg dolog történhet az emberrel később, amire nem lehet a képből következtetni.

- nem fogja tudni megállapítani, hogy melyik, bocsánat a kifejezésért, "tipikus lúzer" srác kezd el magán dolgozni azért, mert megelégelte, hogy nincs sikere a nőknél, vagy egyáltalán, azért hogy jobban érezze magát a bőrében

- nem fogja tudni megállapítani, hogy kit ér mondjuk olyan tragédia vagy atrocitás, amit nem tud kiheverni (akár családtag halála, akár szexuális zaklatás)

- nem fogja tudni megállapítani, ki az, aki messze a saját szintje felett keres, kinek milyen elvárásai vannak a másik nemmel szemben

- ki lesz jókor jó helyen, ami az ismerkedést illeti

- abban sem vagyok biztos, hogy azt képes megállapítani öltözködés és arc alapján 100%-os pontossággal, ki meleg pl.

- abban sem vagyok biztos, hogy azt meg tudja mondani, ki kerül olan helyzetbe, ahonnan elég nehéz ismerkedni, vagy tényleg normális párkapcsolatot találni (börtönbe kerül, leég a háza, elveszíti az összes pénzét, szülei meghalnak és intézetbe kerül stb.)

- engedik-e a szülei, hogy kiválassza a ruháit (nekem lányként nem akarták megengedni olyan 16 éves koromig, aztán kilázadtam magamnak pl., sokkal jobban nézek ki a későbbi képeken, előnyösebbek a ruháim)


Meg azért az is simán játszik, hogy valakit rossz pillanatban kaptak el (éppen belepislog, tüsszent, viszket a feje) vagy épp nem fotogén.


Esélyeket talán...

2020. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt nem, azt hogy ki ronda, azt meg tudja, de azt szerintem te is. Egy kép messze nem árul el eleget valakiröl ehhez.
2020. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ugyanis nem a külsőn múlik
2020. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Azért a látványosan ronda külsö igen sokkal növeli általában az agglegénység esélyét.
2020. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

8.


Feltéve, ha az adott ember azonosul azzal, hogy mindenki rondának tartja...

2020. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
a ronda külső nemritkán pénzes belsőt takar
2020. okt. 26. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!