Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerethet engem egy jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet engem egy jóval alacsonyabb srác?

Figyelt kérdés
Azt hiszem menthetetlenül beleszerettem egy nálam sokkal alacsonyabb fiúba. 19 évesek vagyunk mindketten, én majdnem 175 cm magas, vékony, a környezetem szerint nagyon szép lány vagyok. A srác minimum 10 cm-rel alacsonyabb nálam, ami engem egyáltalán nem érdekel, de nem tudom őt nem akadályozná-e. Egyébként elég érdeklődőnek tűnik, keresi a társaságom stb. Egy közösségbe járunk, sokat látjuk egymást. Mielőtt akárki is elkezdené, nem pénzes, nem "fuckboy", stb, csak egyszerűen iszonyú kedves, udvarias stb. Az arca is helyes, sportos alkatú, de nem tudom nem "ijeszteném"-e el a magasságommal.

2020. okt. 26. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom meg a párja között is kb ekkora a különbség, őket hosszú évek óta nem zavarja.

Azt viszont, hogy a kiszemelted szeret-e nem tudom.

2020. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethetne? Van akit egyáltalán nem frusztrál a magassága/alacsonysága!
2020. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy igen. És nem, nem ijesztenéd el a magasságoddal. Ez úgy hangzik, mintha nem is valóságos lenne, hanem valami tündérmese - ne haragudj ezért a megjegyzésért. Ha igaz a sztori, akkor remélem minél hamarabb összejöttök, minden jót kívánok nektek. "iszonyú kedves" :D ez vicces, pont a túlzott kedvességről mondják azt, hogy az inkább negatív a lányok szemében.

Utóirat: egyébként valamikor pont láttam egy ilyesmi párra példát az utcán.

2020. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerethet.

Én mindig fiatalabbakba szerettem bele és kételkedtem abban, hogy idősebb embert lehet szerelemmel szeretni - tehát azt, hogy engem is.

Aztán beleszerettem egy idősebb férfiba, és megbizonyosodtam róla, hogy lehet.

Csak azóta nem kételkedem.:)

2020. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeress bele inkább egy 185+ magas, kigyúrt adoniszba. Jobban jársz vele. :)
2020. okt. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magasság kevés a jól működő kapcsolathoz, ha téged nem zavar légy nyitott és meglátod. Rajta kívül senki se tudja mennyire zavarja ha magasabb a lány, ha úgyis beszélgettek puhatolózd ki.
2020. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!