Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook dating mellett lesz még értelme társkeresőt üzemeltetni, vagy indítani?

Figyelt kérdés

Vajon mennyire fogja letarolni a piacot?


Mellesleg lesz bármi amibe a facebook nem akar majd belekotnyeleskedni?



2020. okt. 27. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem igazán.

Ezek a társkereső oldalak nem egy 5 fős csapattal dolgoznak, programoznak...

2020. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván lesz, egy értelmes ember nem fog csak ezért az arckönyvre regisztrálni.
2020. okt. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
kiderül hogy milyen lesz. Ha full profillal kell csinálni, akkor nem lesz nagyon népszerű
2020. okt. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire nem fogja letarolni a piacot. Semmit nem ér, nagyon gyenge alkalmazás.
2020. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Én Facebookon beszélek a professzorokkal, nem akarom hogy a magánéletem (társkeresés) és az iskolai életem összekeveredjen. Eleve nem is rakok fel magamról képeket, infókat, semmit. Soha nem is posztolok (kivéve a házi feladatokat :)), és likeolni is csak pl tanulmányokat szoktam.

Szóval nem, nem fogom használni a Facebook társkeresőjét.

2020. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
a facebook kénytelen lesz kiterjeszteni jobban a piacot, mert egy ideje csökken az új regisztrációk száma. Ezért lett marketplace meg dating is.
2020. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

6: Ma pont ezt magyaráztam az exnőmnek. A haldokló FB -ot ezek az új funkciók talán egy időre megmenthetik az elsorvadástól.


A gusztustalanul pénzéhes, rabló, igénytelen, hibáktól hemzsegő Tinder nagyon megérdemli, hogy letapossa egy hasonló alapelven működő, de olcsó vagy ingyenes rendszer, ezért nagyon bízom a FB Dating -ben. Még az is hibás kicsit, de már most sokkal biztatóbb a Tindernél. Meg lehet adni bizonyos adatokat a profilnak, pl. magasság, vallás, érdeklődési kör, vagy előre megadott kérdésekre lehet válaszolni, továbbá az is nagy előny, hogy lehet keresni a velünk egy FB csoportban lévőkre, vagy azokra, akik érdeklődnek olyan események iránt, mint mi. És ahogy nézem, lehet megjegyzést fűzni bárkinek a képéhez, ehhez nem kell párnak lenni.


A Tindernek van egy rettentően undorító lehetősége, a szuperlike, ezt itt szerencsére kihagyták. Azért undorító, mert alapból ugyan minden usernek van napi egy szuperlájkja, de egy milliomos-palánta apu pénzén korlátlan mennyiségűt bevásárolhat, és a címzetteknek nem egyértelmű, hogy ők a napi egyetlent kapták meg valakitől, vagy csak kijutott nekik is a szőnyegbombázásból. Nem szeretem, amikor játékban vagy társkeresőben pénzzel előnyre lehet szert tenni. Az életben úgyis ez van, de legalább a társkereső biztosítson mindenkinek azonos esélyeket.

2020. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Igen, ezert is kerult bele a tortenetek resz meg a videos tik tok szeru dolog.


A tinder amugy tok bug os(eltunik a match) es szerintem meg van buheralva, nem is kicsit, csakhogy fizess.

2020. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!