Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire kivitelezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kivitelezhető dolog, ha hamis, jóképű pasi képpel (nem vagyok én sem ronda, csak nem vagyok jóképű) társkeresőn megismerkedek egy nővel, leszervezek egy randit és elmegyek? Ugye a jellem a fontos, magamat fogom adni. A többit menet közben

Figyelt kérdés
elmondom neki, mert szeretném ha a belső értékeim miatt kedvelne. Nem vagyok ronda, sem kövér, igényes is vagyok, szóval annyira nagy gond elvileg nem lehet. Ha meg igen, akkor egyértelműen egy felszínes dög volt. És senki ne jöjjön azzal, hogy mi lenne ha a fogatlan, zsíroshajú, kövér Tankaranka tenné ezt veled. Nem és nem. Nem vaghyok se ronda, fogatlan, se nem túlsúlyos. Sőt, sportos is vagyok. Csak nekem nem írnak a lányok, mint egy kamu jópasinak. Ennyi a fáma. Ennyi belefér nemde?
2020. okt. 28. 18:47
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
97%
Én biztosan ott hagynálak a francba, és nem azért, mert biztosan nem tetszenél, hanem mert hazug vagy, és manipulatív.
2020. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes ember vagy biztos, csak éppen hazug. Ez is egy jellemvonás, amit én pl. nem szeretek. Ha már a belső értékekről van szó.
2020. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
nem vagyok hazug, csak a cél miatt. Mert társkeresőn nem áll szóba velem az adott nő. Élőben viszont lehet, sőt!!
2020. okt. 28. 18:58
 4/57 anonim ***** válasza:
97%
Eleted legnagyobb megalazasanak nezel elebe. Hajra. Egy eletre elmegy a kedved.
2020. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lennél hazug! Eleve ha jól értem egy adott nőről van szó. Nem is ismered, lehet, hogy teljesen érdemtelen a rajongásodra. Azzal, hogy becsapod csak a béka feneke alá süllyedsz.
2020. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Általaban mindenki valamilyen céllal hazudik.

Ilyen óriási hazugsággal indítani egy kapcsolatot nem lehet. Gyakorlatilag másnak adod ki magad. Én eleve kettyósnak gondolnalak, mert ilyet normális ember nem tesz. Úgy érezheti egy nő, hogy hazugsággal kelepcébe csalták. Szerinted lesz kedve folytatni?

2020. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
2%
Jó ötlet, ismered a természetüket, csak a felső 10-15% alfa görénnyel állnak szóba, ezt ki kell használni. Én elmennék, a megbeszélt ruhát viselném, de nem fedném fel magam. Egy kávé mellől élvezném ahogy a kis ösztönlény kétségbeesetten várja a bájgúnárt és közben zavartan felémpillant. Ha megszólítana durván elküldeném a vérbe hogy nem tudom miről hadovál, de ne zaklasson mert nem szeretem a kismellű nőket.
2020. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
na igaz
2020. okt. 28. 19:18
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Addig fog tartani az ismerkedés, amíg nem nem találkoztok. :)
2020. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Ha normális, értelmes a nő, akkor elfogadja az indokot.
2020. okt. 28. 19:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!