Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt engedjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik de élőben nagyon nem mertem vele beszélgetni mármint munkahelyen de nagyon szimpatikus volt nekem. Több mint fél éve ott dolgoztam aztán kiléptem de a lányra ráírtam hogy Szia. Aztán kérdezte hoyg ismerlek? Én meg elmondtam neki hogy munakhelyről de már nem megyek oda viszont szimpatikus meg ez meg az de aztán semmi reagálás napok óta csak megnézte az üzeneteket de nem válaszolt. Sajnos ez nekem pedig rosszul esik mert legalább annyit irhatna hogy bocsi de nincs kedvem beszélgetni vagy akármi de ez hogy semmi reagálás teljesen kikészített így mert szeretnék már egy barátnőt és végre szimpatikus nekem valaki erre meg semmi.

27/f


2020. okt. 28. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy engedd el. Mire vársz még? Inkább foglalkozz egy kicsit a lelkivilágoddal, mert ennyitől nem normális dolog kikészülni. Igen, bunkó dolog, hogy annyit sem írt h "bocs, de hagyjál", de hát vannak ilyen emberek.
2020. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik amikor ott dolgoztál akkor se voltál neki szimpi.


Engedd el.

2020. okt. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engedd el! Nem érdekled, ha ennyire sem méltat, tehát már munkában sem kedvelt téged.
2020. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!