Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki ez az értetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez az értetlen generáció?

Figyelt kérdés

Ha körbenézek a csajok között, alig párnál látok bármi komolyat. Rengeteg a kirakatkapcsolat és rengetegen próbálják magukat másnak előadni, mint amik. Pl. a "nők előbb érnek" ellenére instán és tiktokon élik az életüket az érintettek. Csorog a nyáluk a jobb pasik után, aztán meglepődnek, ha azok csak szexre használják őket.

A pasiknál sem jobb a helyzet. Sokan semmit sem tennének azért, hogy találjanak valamit, aztán nyomják az incel szövegeket.


Ez a generáció hogy fog normális kapcsolatokat kiépíteni? És hogy fognak így gyereket nevelni?

Nem vagyok az a "régenmindenjobbvót" szintű ember, de ezt a helyzetet nem tudom hova rakni. Ti mit gondoltok?



2020. okt. 28. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
75%

"Nem vagyok az a "régenmindenjobbvót" szintű ember"


Na ja, ez tényleg nem az, hanem a "BEZZEG MI!" kiáltás amolyan büszke körbenézéssel, hiszen a jelenlegi negyvenesek és a középkorúak valóban dicső és nemes generáció, eredmények elvitathatatlanok - ezért is sikerült ilyen szépen alakítani Magyarország társadalmi életét, a gyönyörű eredményt bárki láthatja, könnyes szemekkel és a meghatottságtól elhaló hangon is csak annyit lehet mondani: Köszönjük nektek negyvenesek és középkorúak, csak ti vagy méltók az "arany generáció" névre, amihez képest a harmincasok, húszasok és a tinik csak hitvány jellemek lehetnek és még ez is dicséret...


Szipp...szipp... olyan jó, hogy láthattuk ezt a generációt és a nyomukban járhatunk! Glóriájuk fényénél máris biztatóbban tűnik fel a jövő!

2020. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
28 vagyok ember... Te amúgy tökéletes példa vagy a férfiakról írt részre.
2020. okt. 28. 23:52
 3/61 anonim ***** válasza:
80%

2.


Te pedig a károgó idősekre vagy jó példa, ez a fiatalok véletlenszerű ekézése tipikus kisnyugdíjas szokás. "Mi ez a ricsaj, ezt nevezitek zenének?!" "Bezzeg mi még 50 évig vótunk házasok (igaz egyáltalán nem volt jó), bezzeg most mindenki válik, micsoda fertő!" "Piruljatok, szégyen nélkül élők!"

2020. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy fognak gyerekét nevelni, mint eddig is tettek az emberek.
2020. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
91%
Sok évezredes szokás sopankodni az aktuális "mai fiatalokon"
2020. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

#3: Újra leírom, 28 vagyok és nem a tinikre gondoltam elsősorban, hanem 18-tól felfelé, a saját korosztályomra is.

50 éve én még sehol sem voltam ám.


Ha minden ugyanúgy van, mint régen, akkor miért van jóval több szűz srác és egyedülálló fiatal anyuka?

2020. okt. 29. 00:00
 7/61 anonim ***** válasza:
96%

Szüleink generációjának (1960 körül/után született) volt bevett szokása az, hogy az iskolapadból mentek házasodni. Jött a gyerek, hitel, építkezés, autó második gyerek. Mire minden meglett, addigra vagy elváltak, vagy egy megromlott mérgező házasság lett a vége. Sok mai huszos éves nőtt fel mostohaszülővel, vagy olyan családban, ahol folyton ölték egymást a szülők.

Szerintem ez is az egyik oka lehet, hogy sokan inkább nem vállalnak gyereket.

2020. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
88%

6.


Forrást, tanulmányt (lehetőleg nem blikk, "kattinsideponthu" vagy valami hasonló bohóc-oldalról) mutass, mert ez így nem igazán állja meg a helyét, ez bizonyítás nélkül csak egy tipp, írhatnád, hogy "szerintem több van", mert alapvetően senki nem számolja ezt. A régi időket pedig nem is láttad akkor, ahogy én sem, így honnan tudod, hogy akkor nem voltak ennyien? Az idősek beszámoló általában eléggé kiszínezettek, egy akkori agglegény úgyis azt mondja most, hogy ő a "falu bikája volt", a vénlány is előadja, hogy milyen szép romantikus kapcsolatai voltak, csak "nem jött össze több".

2020. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm, végre egy normális válasz! Ebben lehet valami, tényleg arra a korosztályra meg az volt a jellemző.


#8: Te mutatnál esetleg egy tanulmányt arról, hogy eddig hány sikeres kapcsolatod volt, ha már ebben a kategóriában adod a tanácsokat?

2020. okt. 29. 00:06
 10/61 anonim ***** válasza:
80%

9.


Ez a visszatámadásod elég gyenge kísérlet arra, hogy elkerüld a dolgot - semmi nem igazolja ezt a bizonyos "a fiatal generációk szarok és mind incel meg femcel" okoskodást. Szerinted azok, mert annak kívánod tartani őket. Ezen úgysem változtathat semmi, és maximum arra jó ez a kérdés, hogy találj pár hasonlóan gondolkodót.

2020. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!