Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem keres az a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres az a fiú akinek elvileg tetszem?

Figyelt kérdés
Csak én keresem őt. Ő soha nem kezdeményez velem beszélgetést?
2020. okt. 30. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez esetben vagy félénk visszahúzódó,vagy nem is tetszel neki csak úgy elvan veled.Próbálj meg legközelebbi beszélgetésetek során célozni neki hogy ő valójában miért nem keres?
2020. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak "elvileg" tetszel, amúgy nem vagy fontos.
2020. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21 mindketten
2020. okt. 30. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:

És tényleg, egyetlen egy példát sem tudsz felhozni, mikor ő keresett volna? Soha, egyszer sem?

Ez esetben én sem keresném őt. Vagy megkeresne egy idő után (amit elég nehéz lehet kivárni), vagy nem keresne, de akkor tudnám, hogy nem érdeklem. Utóbbi esetben azért még egyszer, utoljára keresném, hogy tisztázzam vele a helyzetet.

2020. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Idáig egyszer sem keresett, mindig csak én őt. Persze amikor rá írok akkor rendszeresen válaszol meg vissza ír. De ma még fogadtam hogy nem írok rá. Mert kíváncsi voltam hogy keresni fog e de sajnos nem.
2020. okt. 30. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy nyuszi vagy nem biztos hogy tetszel neki. De mivel te keresed, és csak te keresed, így sanszos hogy az utóbbi. Figyi ha elfogadsz egy jó tanácsot, jó ha úgy veszed, hogy akinek fontos vagy, de úgy igazán, hidd el mire pislantasz egyet már keres még akkor is ha nyuszi, vagy félénk, pláne, hogy itt kontakt van, magyarán beszélgettek, gondolom chateltek. Egy teljesen ismeretlen tetsző férfi ha nagyon nyuszi valószínűleg csak idővel próbálkozik, kb. a lezárás utáni pillanat után, mikor te azt mondanád, áh, úgy se keres. A félénk típusúnak hónapok kellenek míg mer lépni valahogyan, lehet sután, de ha nagyon akar akkor megpróbálja.
2020. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így egyoldalúnak tűnik. Szerintem ne keresd, ha tényleg tetszel neki, akkor keresni fog.
2020. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogom keresni többet. Majd ha akar valamit vagy akinek fontos vagyok az úgy is megtalál.
2020. okt. 30. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van! Helyes! Csak így tovább!
2020. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!