Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig akkor akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig akkor akarnak a nők párkapcsolatban közös kasszát ha a férfi sokkal többet keres?

Figyelt kérdés

ha a férfi kevesebbet keres erre nem akar hajlani egyik sem mert ő nem akarja a férfit eltartani.

Mikor elvileg egyenjogúság van még többet is kereshet egy nő mint egy férfi.


2020. okt. 30. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én amikor hasonló kérdésnél leírtam, hogy amikor összejöttünk a párommal akkor nőként 5x annyit kerestem nála, akkor le lettem általatok csicskázva :D Nektek tényleg semmi se jó :D
2020. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha azokkal a problémákkal foglalkoznál amkik tényleg megkeserítik az életedet, nem pedig azzal, hogy a nőgyűlölő kis fantáziavilágodban mit csinálnak a nők, akkor lenne legalább minimlis esélyed hogy javíts az életeden.

De így....

2020. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Fujj, soha ilyen nőt
2020. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor is akartam, amikor nekem volt munkám, ő pedig munkanélküli volt. Akkor én tartottam el, most ő keres többet. Normális házasságban ez jelenti a jóban-rosszban.
2020. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Áááááááááááááááááááááááááá, ez neeeeeeeeeeeemmmmmmmmííííííígy vaaaaaaaaaan!!!

A nők a tanultműveltolvasottdiplomás férfiakra buknak, csak valahogy sosem irodalmárral, vagy könyvtárossal jönnek össze a jó csajok, hanem valahogy mindig egy fránya IT szakember, vagy mérnök, vagy pénzügyes farkán kötnek ki. De ez csak véletlen!!! >:)

2020. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sok esetben inkább megszokás kérdése is lehet. Én például el se tudnám képzelni úgy az életemet, hogy akivel együtt élek, külön kasszán legyünk.

Ja, a pasim se nem IT-s, sem egy milliárdos, sőt, mivel én diplomás vagyok, bármikor megtörténhet, hogy többet keressek, mint ő.

2020. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nőként sok éve többet keresek a páromnál és közös kasszán vagyunk. Sok hasonló ismerősöm van, akiknél hasonló a felállás.
2020. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

3-szor annyit keresek mint a feleségem, mégis én hoztam fel néhány hónappal a házasság után, hogy legyen közös a kassza. Ugye mi is úgy indultunk neki, hogy a költségeket felezzük, meg mindig más fizet a bevásárlásnál.

Aztán kiderült, hogy így se marad elég pénze, hogy megvegyen egy 40000 Ft-os csizmát. Én előtte vettem magamnak 100e Ft értékben kabátot meg bakancsot, szóval "nagy kegyesen" megvettem neki ajándékba a csizmát. Aztán egyből leesett h mekkora hülye vagyok. Feleség, a nevében is benne van, fele-fele, jóban-rosszban, tudod, ilyenek. A pénz is fele-fele. Nem kell köszöngetnie, hogy nem lyukas cipőben jár, közbe meg a drága kaját felezzük. (Hozzáteszem legalább 2-szer annyit eszek mint ő.)


Úgyhogy azóta értetlenül állok a közös kassza ellenzése előtt, nem is értem, hogy miért nem a közös kassza az alap, aztán majd extrém esetekben (pl. az egyik fél milliárdokat keres havonta) lehet kivételeket tenni.

2020. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem a közös kassza léte a lényeg, hanem az, hogy ki, és mennyit vehet ki belőle? Bebafna, ha én beteszek 500-at, a csaj meg 200-at, és nem vehetnék magamnak egy 300-as öltönyt.
2020. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tobbet keresett a pasim nettoban de vontak az 50% at a hitele miatt

Szoval igy megis csak en tettem bele tobbet a kasszaba

😂


Letette az asztalra, beosztottam, volt neki havi 10-20e zsebpenze. Kulonben elszorta volna 10 nap alatt.

Minden honapba felre tettem amit tudtam.

2020. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!