Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális fiúkat miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális fiúkat miért nem veszik észre a lányok?

Figyelt kérdés
21 vagyok de még sosem volt barátnőm.
2020. okt. 31. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mert valószínűleg nem vagy normális fiú, ha pedig mégis az vagy akkor csak szimplán nem vagy elég határozott és nem tudsz bánni a nőkkel. A nő nem egy achievement ami 184086 óra élet után az öledbe hullik.


F

2020. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert nem vagy férfias. Attól még kedvelhetnek a nők, de belédszeretni soha nem fognak. Viszont ha férfias vagy, bizonyos nőknél még csak az sem fontos, hogy normális legyél.
2020. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálad mit jelent a normális?
2020. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondolod, hogy akiket észrevesznek az nem normális? Miből gondolod, hogy akit nem vesznek észre, az a normális? Miért nem azt kérdezed, hogy neked miért nincs sikered a nőknél?
2020. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Biztos szarul nézel ki.
2020. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Leírhatnád magadat 2 sorban, esetleg azt, hogy hogy és hol ismerkedsz, és mitől vagy te normális.
2020. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom nem vagy vonzó. Ha vonzó vagy, akármilyen lehetsz, úgyis vevők lesznek rád a nők. Ha meg nem vagy vonzó... hát akkor is lehetsz akármilyen, mert úgyis kudarc lesz a vége a nőknél.


Amúgy bírom ezeket a "normális" vagyok állításokat. Ha hirtelen te megkapnád az alfahímek vonzerejét, ugyanúgy "csak egy normális fiú" maradnál?! Hagyjuk már... te is csajoznál kifulladásig!


Olyan ez, mint a korrupció. Nem a létezése zavar, csak az, hogy kimaradsz belőle.

2020. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

A normális srácok egy részét észreveszik, egy részét nem.

És ne adjuk már elő, hogy akit nem vesznek észre, az nem normális. Főleg úgy ne, hogy amikor női részről megy ugyanez a rinya, egyből megy az egyetértés. Döntsük már el, hogy most akkor kiket vesznek észre és kiket nem... Nevetséges, hogy az oldalon felvetődő témák felénél úgy néz ki az általános hozzáállás, hogy a nők mindig áldozatok, mindig szentek, mindig tökéletesek.


Nekem van egy csomó olyan ismerősöm, aki átlagos kinézetű, átlagos, normális srác. És ők bizony, szinte senkinek sem kellenek. Velük szemben én pl. elég paraszt tudok lenni, feltűnőbb vagyok és simán találok akár komolyra, akár lazára csajt. És nem, nem az én környezetem a kivétel, nem is én, hanem ez egy teljesen átlagos jelenség.

2020. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy vagy te normális! Egy normális srác még ha középsuliban gondjai is vannak a csajozással, legkésőbb 18 éves korára fel tud mutatni egy komoly kapcsolatot ami évekig tart!
2020. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9: Öhm... What? A középsuli általában legalább 18 éves korig tart... :D
2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!