Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagálnátok ha egy férfi ilyen módon próbálna ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy odalépne hozzátok egy pasas, és elsírná magát. Majd közölné, hogy:

- Azért fakadtam könnyekre, mert a szépséged látva rájöttem, hogy semmi esélyem, hogy egy ilyen gyönyörű hölggyel randizhassak... kivéve, ha most igent mondasz a meghívásomra, szépség!


2020. nov. 1. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolnám, hogy elmentek neki otthonról, hogy idétlenkedik,

vagy egy szánalmas hülye.

2020. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
F44 újabb ámokfutása!
2020. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném és elzavarnám !
2020. nov. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
A h.lyegyerek az ismerkedős szövegeivel. MIndig újat talál ki, de mind nagyon gáz.
2020. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám neki, hogy először növesszen önbizalmat, utána próbálkozzon ismerkedni, de ez így marha ciki neki is, és nekem is. Nem vagyok óvónéni.


Uriember módjára kell ismerkedni, nem ugy, mintha én valami Alienware laptop lennék amire nincs pénze, és ha hisztizik majd talán megsajnálják.


Tudod mennyi hölgy konstatálja magában, hogy na ez csúcskategóriás pasi, esély sincs rá, hogy udvarolna, aztán szépen mosolyogva tovább battyognak.


Nem értem miért kell óvodás mód hisztizni ilyesmin.

2020. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval marha ciki és kellemetlen lenne, majd mikor önbizalmat növeszt akkor majd tud is ismerkedni olyan hölgyekkel akiknél nem játssza a hiszti napot.


5-ös vagyok.

2020. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rá se néznék és gyorsított ütemben elhagynám a helyszínt. Még csak az kéne, hogy egy ilyen szerencsétlen bepróbálkozzon.
2020. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 acelsziv ***** válasza:
79%
Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segítenek benne?
2020. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
ezen az oldalon semmi sem jó, bármit is írnak le a pasik ismerkedési szöveg terén, a nők mindig lehúzzák. Bezzeg ha élőben odalép a pasi, és jóképű, akkor rögtön igent mondanak a muffok.
2020. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy kezeltesse magát.
2020. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!