Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy helyesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy helyesebb arcú diplomás 170 magas pasiként szinte csak nálam magasabb csajokat látok a Facebook új társkeresőjében?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Törpe vagy?
2020. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: A 170 mióta számít törpének, de idióta?
2020. nov. 1. 16:04
 3/12 A kérdező kommentje:
*te
2020. nov. 1. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Erről miért nem a Facebook társkereső algoritmusának megalkotóinál érdeklődsz, kérdező?
2020. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én 177 cm magas nőként többször beszéltem ilyen férfiakkal és az erős véleményem az, hogy ha tkösebbek lennétek és magasról leszrnátok a rokonok és "barátok" véleményét, akkor sokkal boldogabb párkapcsolatban lennétek hétköznapi, őszintén szerelmes, kedves, gyakorlatias nőkkel. Tudom, hogy az alacsonyabb férfiak nem olyan nagy, viszont én éppen ezt szeretem, mert sokkal több kényeztetést kapok (és adok) ilyen férfiaktól, sokkal fürgébbek az ágyban és hétköznapokban is, mint a nagy méretűek.
2020. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#6: Ja, ezért hányta már ide valaki az elején, hogy törpe vagyok... Akkor hogy ne lennék komplexusos?
2020. nov. 1. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Én meg 190 cm feletti férfi vagyok, de sehol nem találok 175 cm feletti nőket :\

99%-ban az alacsony nők találnak meg, én viszont pont a magas nők iránt érdeklődöm.


Egyébként nem csak a magasság számít, kérdező, bár az is. Nekem az egyik legjobb haverom, régi barátom 168 cm magas és elég nagy csajozógép. Minden mással kompenzál az életben, de működik neki, vannak bőven nők az életében.

2020. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi van abban ha magasabb a nő?

Én nőként 173cm vagyok, párom 168cmes férfi. 7 éve vagyunk együtt, az elején fura volt picit, de meg lehet szokni. Sajnálnám, ha annakidején csak emiatt abbahagytuk volna az ismerkedést. :)

2020. nov. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Gratulálok és respect! Ha mégis szakítasz vele, akkor finoman tedd, mert jogosan gondolhatná, hogy a magasságával lenne problémád.
2020. nov. 2. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:

9. Nem minden alacsony férfi van ráfüggve a magasságára. Ne magadból indulj ki, hogy biztosan minden alacsony férfi olyan komplexusos, mint te.


Ennyi erővel minden kövér ember a kövérségére, minden csóró ember a csóróságára, minden gizda ember a soványságára, stb-stb.

2020. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!