Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szingliként egy ismerősötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szingliként egy ismerősötök/barátotok talál párt, irigykedtek rá, vagy örültök hogy végre rátalált a szerelem és boldog?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hidegen hagy.
2020. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen közömbös számomra. Jól érzem magam most, miért legyek irigy?

Ugyanakkor az ő élete nem az enyém, miért legyek helyette boldog?

Az illemnek megfelelően gratulálok és mosolygok, de belül az érzem, hogy szeretnék még egy szelet pizzát, vaaagy vár otthon a csülkös bableves tejföllel.

2020. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerős, akkor nem nagyon érdekel, ha egy jó barát, akkor örülök a boldogságának.
2020. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bennem ilyenkor mindig van az, hogy még neki is sikerült, csak nekem nem ...

Kapcsolat, gyerek, házasság , stb ...

2020. nov. 2. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

#5 Miért lenne undorító? Csupán ettől az érzéstől miért lenne undorító?

Természetes, hogy párt szeretne.

A rosszindulat lehet undorító, de csupán az hogy irigy ilyenkor ehhez még kevés.

Ha így látatlanba választanom kellene közületek, te inkább bizonyítottad a kommenteddel a rosszindulatot, mint a kérdező ezzel a vallomással.

2020. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem érdekel.

Én örülök hogy szingli vagyok 5+éve és ezen eszem àgàban sincs változtatni

2020. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki. Ha közeli barát akkor még jobban. De távoli ismerősök örömének is. Egyszerűen így vagyok bekötve. Ők is örülni fognak az enyémnek, legalábbis a barátaim biztos. :)
2020. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sincs senkim, de amikor látok boldog párokat, mosolygok, gondolatban hosszú boldogságot kívánok nekik, és szintén gondolatban megsimogatom az arcukat.



Te egyszerűen irigy vagy, részben emiatt sincs senkid.

2020. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
#4: ez a fajta gondolkodás nagyrészt okozza, hogy itt tartasz
2020. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Örülök neki, vagy hidegen hagy.
2020. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!