Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ebbol lehetne Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kmilla0622 kérdése:

Szerintetek ebbol lehetne Meg kesobb valami? Es hogyha nyomul ram es megcsokolna akkor hagyjam es viszonozzam vagy jatszam a nehezen megkaphatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srac akivel majdnem egy masfel evvel ezelott ismerkedtem meg. Igazabol nem nagyon talalkoztunk meg csak egyszer atmentem hozzajuk, mivel joban vagyok az anyukajaval es igazabol az volt a legelso alkalom hogy en lattam ot. Beszeltem vele kb 5 percet aztan onnatol kezdve nem is lattam, viszont abban az ot percben elkerte a szamomat. Ezalatt a masfel ev alatt nem olyan gyakran beszeltem vele mivel kapcsolatban voltam, de en ugy vettem eszre hogy o erdeklodne irantam. Az elso hetekben tobbszor is irt es tok jol elbeszelgettem vele. Elegge probalt flortolni velem hogy milyen jol kinezek es hogy megcsokolt volna ha lehetett volna ra eselye meg ilyenek. Azt is mondta hogyha nem leszek kapcsolatba akkor mindenfele keppen mondjam neki meg ilyenek, szoval nekem ugy tunt tenyleg hogy bejovok neki. Most nem reg szakitottam a baratommal mert hat igazabol mar nagyon reg ota nem mukodott a kapcsolat...szoval elkezdtem egy ket napja megint beszelni ezzel a fiuval. Olyan dolgokrol mint peldaul hogy hova akar elkoltozni es hogy hogy vannak otthon meg mit dolgozik, ilyenek. De ugyanakkor Meg mindig flortol velem. Nem tudom hogy tudja e hogy mar nem vagyok kapcsolatban vagy nem, de Az elmult ket napban tett olyan megjegyzeseket hogy szeretne ha meztelen kepeket kuldenek meg hogy ilyen meg olyan gyonyoru vagyok ami felizgatja... Es hat kicsit ossze vagyok zavarodva, o azt mondja hogy baratok vagyunk es o most nem keres kapcsolatot meg semmi ilyen de ugyanakkor ugy veszem eszre hogy szeret velem beszelni meg akkor is ha ritkan tesszuk. Most vasarnap fogok vele talalkozni, mert elmegyunk egyutt futni mint baratok de regebben szoba hozta Azt hogyha talalkoznank megcsokolna es hat nem tudom hogy Meg mindig igy gondolja e. En nekem amugy szerintem tetszik es benne lennek talan egy kapcsolatba kesobb viszont en nem tudok ilyen gyorsan haladni, es o meg Azt mondja nem akar kapcsolatot. Es igazabol ugy erzem hogy talan ezt a fizikalis vonzalmat atlehetne alakitani erzelmi vonzalomma is. Szoval a kerdesem az hogy szerintetek kesobb ebbol lehetne valami ha jobban megismerkedunk vagy csak egy ejszakas kalandot akarna? Es hogyha megcsokolna a talalkozon akkor en nekem is visszakene vagy inkabb, utasitsam vissza hogy megmutassam nem lehet olyan konnyen megkapni? Oszinten szolva en benne lennek csak hogyha netan kesobb ebbol valami komolyabb alakulhatna nem akarom ezzel elrontani az eselyemet.(egyebkent a sracnak bak a jegye, nekem meg rak)

(O 20 eves lesz Januarban en Meg 18 a nyaron)

Koszonom a valaszotokat elore is:)



#csók #kapcsolat #asztrológia #bak #egyéjszakás kaland #Érzelmi vagy szexuális vonzalom
2020. nov. 6. 03:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Te éjjel miért nem alszol?


Amúgy ezt a futásos csókot, hogy képzelted el? És ezen fogsz kattogni végig?


Meztelen képeket kért és nem akar kapcsolatot, szerinted ez mit jelent?

2020. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!