Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt elég a Tinder, ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt elég a Tinder, ami a lányok/nők egóját a csillagok közé boostolta, most már a Facebook Társkeresőn is kapni fogják egész nap a puncsolást, nyáladzást pasik tömegeitől? Biztos, hogy jó ötlet volt a létrehozása?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A komplexusos férfinál nincs viccesebb jelenség.😅
2020. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Az is csak egy társkereső, mint az összes többi. Ha szerinted az összesnek csak ez a célja, akkor ne használd őket, ismerkedj a való életben, és ne online.

Sokan egyébként már így is társkeresőnek használták a facebookot. Én remélem, hogy mostantól majd ott elszórakoztatják magukat, akik akarják, és akik nem kíváncsiak erre, azok békén lesznek hagyva. Vagy legalábbis kevesebben írnak, mikor egyértelműen nem akar ismerkedni az illető.

2020. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
1-es leírt mindent.:D
2020. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Kaptál még egy lehetőséget az ismerkedésre, de te csak ezt tudod belőle kihozni? Szánalmas vagy.

Elhiheted, hogy azokat akik létrehozták, kurvára nem érdeklik a magadfajta önsajnáltatós balfékek, akik mindig a nőket szidják, azért mert ők sikertelenek. Ők attól jól keresnek rajtatok.

2020. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Hiába vergődsz itt a kisebbség-komplexusoddal, aki ego növelésre használt más alkalmazást, az ezt is, de amúgy meg pont semmi sem változik. Max. annyi, amit más is írt, hogy használhatnád egy bónusz opciónak, hátha így összejössz valakivel. Bár.. szerintem előbb a lelki világodat tedd rendbe! :)
2020. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, nem kell ilyen társkeresős dolgokra regisztrálni meg jelentkezni és kész. Senki nem tart a fegyvert a homlokodhoz, hogy márpedig te most ide is felfogsz regisztrálni szépen. Ha nem vagy fent, mit zavar téged hogy akik fent vannak azokkal mi történik. Engem személy szerint hidegen hagy ez egész és nő vagyok. Senki nem kötelez téged se a részvételre.
2020. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaki írja már le, hogy hol van ez a fészbúkos társkereső, nekem semmi ilyesmi nem jelent meg...
2020. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Csodálkoztok, hogy ez a véleménye, amikor itt is a depresszióba taszítjátok, a lenéző, öntelt hozzászólásaitokkal 🤔

Az ember jobban tűrné a sikertelenséget, ha legalább gerinccel a testetekben, a másikat megtisztelve, őszintén, de nem paraszt módon írnátok nemet, vagy nem tűnnétek el pl Tinderen minden nyom nélkül 🖕😝

2020. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!