Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 29 évesen még sohasem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen még sohasem volt barátnőm, mit mondjak a lánynak, aki az előző kapcsolatomról (ami nem volt) érdeklődik? Nem akarom, hogy lerázzon, ha kiderül az igazság. Szűz már legalább nem vagyok, de ez szerintem nem hatná meg.

Figyelt kérdés
Sokáig gátlásos voltam, ezért nem csajoztam. Évek óta próbálkozok, de nem jött még össze barátnő.
2020. nov. 7. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

"Eddig nem igazán jött össze senkivel komolyabb kapcsolat, amiről érdemes lenne említést tenni."


Most ezzel nem hazudsz, meg szerintem vállalhatóan hangzik. Nőként pedig megnyugtató, hogy legalább tuti nem vagy még szerelmes az exedbe :D

2020. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Mondd azt, hogy egy orvos nővel jártál, aki elköltözött külföldre.
2020. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Azt semmiképp ne mond meg neki, hogy bár 0 kapcsolatod van, de nem vagy szűz. Ez annyira rosszul jön ki, hogy ennél rosszabbat nem is mondhatnál.


Lehetőségeid:


1.Igazat mondasz. Kockázatos a kismillió előítélet miatt (akinek nem volt az lúzer, akinek nem volt még ennyi idősen az biztos psycho, megcsalna a jövőben - "mert ezek ilyenek", anyuka szemefénye stb.)


2.Hazudsz. Ez is kockázatos, mert ha kiderül nagyobb bajban vagy, főleg ha ő pont az a 0,00000000001% akinek nem lett volna gond a valóság. Csak hát ezt honnan lehet tudni előre? Jó viszont, hogy hazudni csak egyszer kell - második kapcsolatban már mondhatod az elsőt, hogy volt. Maximum nem vered nagydobra, hogy miért lett vége...


3.Részigazságokat mondasz. Ez még a legkevésbé rossz, ha jól forgatod a szavakat, kijöhetsz belőle nagyjából jól, de ha szarul csinálod, csak belebonyolódsz és márcsak emiatt is veszítettél.


Nehéz ügy! Nagyon "lottó" a dolog, az elveink alapján őszintének kellene lennie, a racionalitás a hazugság mellett érvel, a ravaszság pedig a részigazságokat részesíti előnyben. Válassz. És reménykedj. Mást nem tehetsz.

2020. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet hogy egyéjszakás összejött, de barátnő nem? Ezt a "legalább szűz nem vagyok" dolgot se nagyon értem. Az hogy szűz vagy-e vagy sem, az értelmes lányoknál nem igazán számít.
2020. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne jó amit az első javasolt, nem hazudsz vele. Ezután gyorsan visszakérdezel, vagy eltereled a témát nehogy tovább faggatózzon. A nagy hazugságot én sem javaslom.
2020. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Csak szerintem furcsa ez a kérdés?

Manapság első randin ilyeneket megkérdeznek egymástól?


A többedik randin meg már az számít, hogy neki milyen benyomása van rólad, nem az, hogy eddig kinek kellettél és kinek nem.

Legalábbis 20 éve így volt. Nem örülnék, ha azt mondanátok, hogy manapság ez tipikus első randis beszédtéma.

2020. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Goldmund


Szerintem nem tipikus első randis beszédtéma, de gondolom előbb-utóbb, akár nem is konkrét kérdésként de bárhogy feljöhet. Kérdezőnk meg gondolom fel akar készülni a válaszra :D

2020. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6.


Én sem hiszem, hogy az első randin téma lenne ez, de később is szülhet rengeteg előítéletet. Amire az internet népe szeret még egy lapáttal rátenni.

2020. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet hogy egyéjszakás összejött, de barátnő nem?"


Rosszlanyok.hu

2020. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Goldmund73


Elhiszed, hogy valaki nem az időjárásról akar beszélgetni első randin sem?

Én nagyon hardcore vagyok ebből a szempontból. Volt csaj akivel első randin az anál meg többes szex lelki működését taglaltuk részletesen. Teljesen laza volt a lány és értelmes. Nincs olyan téma ami nem "első randis". A világon bármit felhozhatsz a legrosszabb, hogy a partnered feláll az asztaltól. :D

2020. nov. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!