Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is lesz úgy (vagy már így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is lesz úgy (vagy már így járt) mint én 37 évesen, hogy azért fog vélhetően egyedül maradni idősebb korára átlagos férfiként, mert nem családcentrikus? Nem szeretem a gyerekeket, ezt 100 ból 99 nő offolja azonnal. Aki meg nem, annak nem jövök be.

Figyelt kérdés
Vagy pont fordítva, hogy nekem nem jön be, mert átlagos férfiként nem tudok egy 100 kilós nőre úgy nézni (ha én sportosabb vagyok) ahogy ő szeretné. Sok átlagos férfi beérte ismeretségi körömből rondácskább nővel, h ne maradjon egyedül. De nekem az nem menne, hogy marékszámra szedjem a vigrát, mint ők teszik az asszony esetében, mert másként nem állna fel rá. Gyerekes anyuka megint nem kell, mert ha nekem nincs akkor...szóval értitek. Pedig nincsenek nagy igényeim, csak a végletekben nem tudok gondolkodni. De sokkal nagyobb gond, hogy nem vagyok gyerek/családcentrikus.
2020. nov. 8. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
így jártál...
2020. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan nők, akik szintén nem akarnak gyereket, nem is ritka, szóval bármikor kifoghatsz te is egyet
2020. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont nem találok nőt aki 2-nél több gyereket akar. Mind úgy van kipottyant egyet oszt elég volt.
2020. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pedig 2 nél, vagy inkább 3 nál fizet a kormány, meg a csok stb.
2020. nov. 8. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Vicces hogy én ettől függetlenül akarok 3 gyereket, pont nem számít hogy mennyit fizetnek érte.
2020. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 37 éves vagyok.

Nagyon nem vagyok családcentrikus, előbb kasztráltatnám magam, minthogy gyerekem legyen. Házasság-ellenes is vagyok.

És van barátnőm. És se nem 100 kiló, se nem ronda.


És ismerek még a csajomon kívül is jónéhány szép nőt, akinek esze ágában sincs gyereket vállalni és házasodni.

(És nem, nem 18 éves csitrik, hogy MÉG nem akarnak ilyesmit, hanem korombeliek)

2020. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!