Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb nők képesek megelég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők képesek megelégedni az idősebb férfiakkal, és nem kajtatnak a fiatal fiúk után. Tudják, hogy már nem illenek hozzájuk. Ellenben az idősebb férfiak nem maradnak az idősebb nőknél, hanem a fiatal lányoknak csapják a szelet. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, nem minden idősebb férfi ilyen, de nagyon sokan igen. Fordítva meg csak elvétve lehet hallani arról, hogy egy idősebb nő fiatal fiúnál próbálkozik


(idősebb alatt a 40-es, 50-es, fiatalabb alatt pedig a 20-as és tini korosztályt értem)



2020. nov. 11. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Mert a fiatal lányok szépen, 27 év felett az exponenciális függvény görbéjét követve kezdenek el csúnyulni a nők.
2020. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
szépek*
2020. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És? Egy 20-as, 30-as férfi is jobban néz ki mint egy 50-es, hiszen a ráncok, kopaszodás, meghízás azért a férfiakon se vonzóak, mégis az idősebb nők megmaradnak náluk, még akkor is, ha már nem olyan vonzóak mint a fiatalabbak. A férfiak erre miért nem képesek?
2020. nov. 11. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem pont a fordítottjából szokott probléma lenni? Nem sok fiatalabb férfi szokott panaszkodni hogy rámásznak a sírból az idősebb nők, hanem pont a fiatal lányoknak okoz fejfájást az idősebb férfiak őrülte meg a "feszes fiatal lányok" iránt.
2020. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó a kérdés. nos fiatalabb koromban engem is zavart a sok öreg próbálkozása. egyszerűen szánalmas volt és undorodtam is tőlük. De el kell ismerjem vannak oylan lányok akik vonzódnak az idősebb pasikhoz. és emiatt aztán sok idős pasi próbálkozik, hátha épp kifog egy ilyet. Na meg a férfiak egy nőhöz képest sokkal sokkal önzőbbek, szó szerint a szex érdekli őket csak, nem érdekli egy nő személyisége se a fiatal csajé, se az idősebb nőé. Puszta vágyból, önzőségből, hogy neki legyen jó, ő élvezzen, ne kelljen adnia semmit, csak elvenni...ez mozgatja őket. a nők meg kötődni vágynak, szeretve lenni és ezért nagyon könnyű rávenni őket arra hogy mindenféle bánásmódot elviseljenek.
2020. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert a férfiakból elsődlegesen a szépség és a fiatalos vonások váltanak ki zsigeri vonzalmat, a nőkből pedig a fizikai kvalitások mellett a határozottság, dominancia, státusz, stb. Emiatt a fiatal férfiak gyakran nem rúgnak labdába a számukra egyébként legvonzóbb korukbeli vagy náluk fiatalabb lányok körében, akik válogathatnak a már felépített egzisztenciával rendelkező, érett férfiak közül, míg az idősebb férfiak - ha egyébként jó karban tartják magukat és jól építették fel az életüket - még simán választhatnak maguk mellé egy szép fiatal lányt.
2020. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az idős pasikkal max. kavarnak a fiatal lányok. Megállapodni már nem fognak velük. A férfi és nők első házasságkötési életkorában két év eltérés van, ami azt jelenti, nagyjából egykorú párok házasodnak.

A többit meg lehet elképzelni, hogy hallottam olyant, hogy..., de a fiatal nők messze kerülik az idősebb pasikat, kivétel egy nagyon szűk, speciális réteg.

2020. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert 10-15 ev korkulonbseg a ferfi javára még tök termeszetesen hat. A párok 90%ban a férfi idősebb. A lanyok 45ig tudnak babázni, a ferfiak akarmeddig. Stb.
2020. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8: ez már több mint 10-15 év. Egy 20-on éves lány és egy 40-es vagy 50-es férfi között van 20 év korkülönbség vagy akár 30 is.


És nem igaz, hogy a férfiak akármeddig tudnak babázni, mert egyrészt az évek előrehaladtával a sperma minősége is romlik, másrészt egy idősebb férfi már nem tud úgy foglalkozni, játszani a gyerekével

2020. nov. 11. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt vettem észre, hogy azok a nők, akik 45-50 körül vannak, és jól néznek ki, jó karban vannak, azok 35-40 körüli férfit akarnak szeretőnek, vagy éppen akár állandó kapcsolatnak is.


Még akár a tartós kapcsolattól sem rettenek el, akár 20 év korkülcsivel sem.


A problémák akkor jönnek, amikor a férfi 55 lesz, a nő meg már 70.

Ott már nem fog segíteni a konditerem sem, meg a kozmetikus sem.

2020. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!