Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki hogy nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy nem volt még barátnőm 23 évesen?

Figyelt kérdés

Sosem volt még senkim, pedig olyan jó lehet a kölcsönös szeretet.

Nagyon szeretnék már barátnőt, és olyan jó lenne ha lenne, vagy legalábbis lett volna. De így azt érzem hogy senkinek sem kellek. Szerintem látják rajtam a lányok hogy valami bajom van. Nagyon zárkózott vagyok és nem tudok/merek másokkal ismerkedni, lazán beszélgetni.

Nem akarok ilyen lenne, de nem tudok megváltozni.

Úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm, csak az a rossz hogy én szeretnék.Ha lenne biztos sokat változnék. De így úgy sem kellenék senkinek.


2020. nov. 13. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nem is baj, hogy nem jössz össze mindenkivel. Ne parázz, megtalálod majd a hozzád illő lányt.
2020. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Én 30 vagyok, a helyzet tök ugyanaz, mint nálad.

Nekem inkább az a kínos, amikor időnként megkérdezi az az 1-2 ismerős, hogy van-e már barátnőm. Már ezzel szivatnak.

2020. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
28 éves koromig nem volt barátnőm. Csak a munkámnak éltem, és rendszeresen jártam qrvázni. Aztán összejöttem egy csajjal anyagilag el kezdett leélni és gyakorlatilag börtönbe zárt, miközben a szexuális életünk a nullára redukálódott. Mikor anyagi haszont remélt nyájas volt és kedves, mikor nem volt anyagi érdekes utálatos sárkánnyá vedlett. 2 év után eljutottam oda, hogy kidobom, mert az anyagi tartalékaimből kezdett egyre többet és többet követelni magának. Annyit dumált rólam, hogy más csajok is tisztában voltak azzal kábé mennyi pénzem van, így rámrepültek a nők - 2 rövidebb kapcsolat után egy újabb hosszabb következett, aminek az előnye az volt, hogy védve lettem a többi piXa elől, a hátránya, hogy ez a csaj is a pénzemmel kezdett játszadozni. 5 évig bírtam, ekkor jutottunk el itt is oda, hogy szex 0, egyenrangúság semmi, tisztelet semmi, hozzáállás 0. Dolgozni nem dolgozott, a háziasság eltűnt, főzni nem is tudott, követelése viszont voltak. Egyszer csak elzártam a pénzcsapot. Eszméletlen metamorfózison ment keresztül. Úgy viharzott el, mintha sosem lett volna. Azóta nem tartok nőt! Csak qrvázok. Anyagilag sokkal kiszámíthatóbb környezet, simán tudok félretenni, befektetni. Házimunkát eddig is szívesen végeztem, bár volt, hogy bejárónőt fogadtam. Van egy jókora anyagi hátterem és szerencsére sem a közösségi oldalamon nem jön le, sem máshol, hogy ki vagyok, mennyi pénzem van. 42 évesen meg már messze kint vagyok abból a korból, amit az ilyen pénzéhes kis lotyók keresgélnek maguknak!
2020. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-es hozzászóló, ugyanez van nálam, csak én 29 éves vagyok. :D
2020. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha lenne biztos sokat változnék."


A sorrenddel van a baj... Először változz, és utána lesz. ;)

Persze előfordulhat, hogy így is lesz, csak ha kapósabb vagy a lányok közt, mert sokat változol és előnyösen, akkor Te is jobban válogathatsz...

2020. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nők miatt változtass magadon. Magad miatt.
2020. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem is lesz. Kimaradt egy korszak az eletedbol, amit felnottkent irto nehez lenne bepotolni. Van aki megprobalja, de az is feladja.
2020. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Egy buta, konok autista vagy, kérdező. Nem meglepő, hogy nem kellesz senkinek.
2020. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem ciki.

De ne akarj magadnak senkit.

Normális csajt, aki tényleg miattad van veled nem fogsz találni, a többinek meg csak valamilyen előny miatt fogsz kelleni max: éppen magányos, társaság kell neki, testi kapcsolat miatt, lelki szemetesnek jó leszel, anyagi okok miatt stb.

Ha csajozol is ne vedd komolyan, ne akarj sok mindent a másiktól és ne legyenek elvárásaid. Ha már kicsit is szarul éreznéd magad a kapcsolatban lépj tovább.

2020. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Több mint tizenöt évvel ezelőtt volt egy beszélgetésünk egy menő sráccal, aki már 13 évesen kefélt. Nekünk azt mondta akkor tiniknek, hogy nem szégyen az, hogy mi még nem dugtunk, sőt neki se lenne az, ha szűz lenne. Ő akkor volt középsulis, én tudod mennyk voltam akkor? Kb. 13-14 éves.


A világ azóta kicsit változott, a mai fiatalok átlagosan 16 évesen veszítik el a szüzességüket a statisztika szerint. Bár gyanítom, hogy erre sok esetben hamarabb is sor kerül.


Be lehet magyarázni neked, hogy nem ciki, hogy te 23 évesen még egy csajnak sem fogtad meg a kezét, de te is tudod, hogy ez bizony elég nagy baj. Nem szereztél alapokat tiniként, így nehezebb dolgod lesz a 20-as éveiben.


Ha nem kezded el magad fejleszteni, akkor odáig is eljuthatsz, hogy 30 éves vagy, 0 tapasztalattal. De mondjuk ide jöhetsz, mert majd megsimogatják a fejed, hogy "nem gáz 30 évesen szűznek lenni".


Én most meg fogom mondani neked az igazat:


Igen, ciki, hogy 23 évesen nem volt még barátnőd.


De ez ösztönözzön téged arra, hogy fejlődj, ahelyett, hogy incel lenne belőled.

2020. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!