Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan családcentrik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan családcentrikus fiatal hölgyek, akik bevállalnának egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

30 éves férfi nagy családot szeretne alapítani (min. 3 gyerek), egy olyan fiatal hölggyel, akik prioritásnak tekintenék a családi életet és a gyereknevelést más elfoglaltségok előtt.

A férfi hűséges típus és biztos anyagi és érzelmi hátteret biztosítana a családjának.

Természetesen nem arról lenne szó, hogy a felesége nem dolgozhat, csak első legyen számára a család.


Vannak egyáltalán olyan 20-25 közötti lányok, akik vágynak egy ilyen kapcsolatra?



#család #gyereknevelés #hagyományos család #házsasság
2020. nov. 13. 23:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
23%

Vannak. Kicsit általánosító leszek, de elsősorban a falusi lányok ilyenek, illetve a kisebbség normálisabb tagjai (akik úgy nagyjából kimásztak abból amibe születtek, de a többségi társadalomhoz sem tudnak igazán tartozni, ők sokszor élik ki magukat így). Budapesten ezzel ne nagyon hirdesd magad (biztos van aki ott is ilyen, de alapvetően ritka, más szocializáció, ott ha sikerre vágysz, legyél "tipikus hipszter" vagy álművész.


De azért értsd is meg szépen, hogy a mai korban már nem elvárt az a régimódi női szerep, így ne legyél rájuk mérges emiatt - mármint azokra akik erre nem vágynak. A világ változik.

2020. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, pontosan tudom, hogy nem általános ez a szerep, (ezért írtam a társkeresési problémák közé :D) és nincs is semmi bajom ezekkel a lányokkal, de én egyszerűen hagyományosabb családot szeretnék, valószínű azért, mert ilyenben nőttem fel.


De reménykedem... :)

2020. nov. 13. 23:24
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de én nem ezért tanultam. Maximum 2 gyereket akarok majd, és közös neveléssel.
2020. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#3-as, szerinted nem kell tanultnak lenni a gyerekneveléshez? Szerintem a legnehezebb feladat a világon, szóba sem jöhet egy tanulatlan lány. Érdekes számomra, hogy csakis pénzben lehet mérni a sikert, egy átlagosnál sokkal jobb gyereknevlés nem számít sikernek, csak egy osztályvezetői állás?
2020. nov. 13. 23:40
 5/35 anonim ***** válasza:
Nekem. Kár, hogy eddig mindenkinek valami más volt fontos.
2020. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Fordítva bevállalnám, ha a férjem szeretne otthon maradni a gyerekekkel, akkor szívesen eltartom. De biztos vagyok benne, sok nő a te verziódat preferálja.


Amit én látok ismerősi körben, hogy az alacsony jövedelmű szakmákban dolgozók (tanárok, óvonők, szociális munkások) általában erősen nyitottak is rá, bár nekem vegyész ismerősöm is van, aki szerintem nem bánná. Valószínűleg érdemes arrafelé keresgélni, ha valaki humám területre ment, akkor általában erőssége volt az emberekkel interakció többen fogják élvezni a gyereknevelést, mint a matematikusok vagy az informatikusok.

2020. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Írhatunk szerződést róla, hogy válás után megkapom az ingatlan felét, és fizeted a gyerektartást az összes gyerek után?

Mert nem fogom feladni a karrieremet, anyagi biztonságomat azzal a tudattal, hogyha lelép a pasi, akkor mehetek az utcára a gyerekekkel, mert ugye miatta nem dolgoztam, nem kerestem elég pénzt.

2020. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

" szerinted nem kell tanultnak lenni a gyerekneveléshez?"


1. Mérnöknek tanultam, nem dadusnak.

2. A gyereknek ugyanúgy van apja is, ugyanúgy nevelje ő is.

3. És válás után mivel lesz kárpótolva a feleség, aki feladta a karrierjét? És itt most nem a vagyonfelezésről beszélek, hanem arról, hogy a jövője is nagy hátrányba kerül 10-20 év otthonlét vagy alibi munkahely után.

2020. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, a házasság egy ilyen szerződés a jelenlegi törvények szerint. De nem gondolnám, hogy ilyen hátsó gondolatokkal férjhez mennél bárkihez, nem?
2020. nov. 14. 00:18
 10/35 A kérdező kommentje:
#6-os és te fel tudnál nézni egy ilyen férfire, aki saját mércéd szerint (mivel gondolom, karriercentrikus vagy) alulteljesít hozzád képest?
2020. nov. 14. 00:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!