Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Férfiként hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Férfiként hogyan lehet kulturáltan magas libidóval rendelkező társat keresni akinek szintén a szex a legfontosabb EGY KAPCSOLATBAN?

Figyelt kérdés

Nem okoz gondot az ismerkedés, de mivel a munkaköröm miatt férfiakkal vagyok körülvéve maximum a teljesen idegen nőkkel történő ismerkedés marad.


Ez az ismerkedési forma meg éppen elég kínos és erőltetett már önmagában is, nem olyan, mint mikor kötetlenül beszélgetsz egy ismerősi társaságba tartozó nővel és spontán feljön a téma.


Számomra viszont a jól működő szexuális élet annyira egy kapcsolat alapja, hogy nem akarok feleslegesen néhány órát sem elpazarolni az életemből olyan nőkkel való ismerkedésre, akikkel ezen a téren nem illünk össze.


Egy hithű katolikus vagy egy vegán minden gond nélkül felhozhatja már az ismerkedés legelején ezt a témát és vagy azonnal kiderül, hogy "jaj de jó, én is" vagy "hát, számomra semleges, de ha neked ez ennyire fontos, akkor nem biztos, hogy működne a kapcsolat" vagy egyenesen negatív a reakció, de akkor amúgy se illettek volna össze.


A szexnél viszont az a tapasztalatom, hogy sokszor azok a nők vannak a legjobban kiéleződve arra, hogy ha felhozza valaki a szexet, akkor kuka, akik amúgy szeretik a szexet.


Épp egyik régebbi exemmel találkoztam a napokban és érdeklődtem, hogy mi újság a pasikkal, ő meg közölte, hogy nagyon gáz a felhozatal, élőben most nem igazán tud ismerkedni a társkeresőkről meg törölte magát, mert minden pasi csak szexelni akar. Nem tudtam nem odaszúrni neki, hogy velem is naponta többször és volt, hogy ő kezdeményezett. Erre olyat reagált, amit nem tudok megfejteni...


Amúgy házibulin jöttünk össze, tök gyorsan történt minden és nem is beszélgettünk sokat előtte, még ittasak se voltunk túlzottan, aztán 7 hónapot voltunk együtt.


Jó, de hát veled csak úgy megtörtént... aztán újra és újra és kapcsolat lett belőle. De ha randin felhoztad volna a szex témát vagy a randi végén meg akarsz csókolni tuti felpofoztalak volna és nem lett volna semmi.


Aztán szó szót követett és nem lettem okosabb, viszont ő megsértődött, meg hogy én ne nézzem őt k...vának (egy szóval nem utaltam rá), hogy majd ő minden jött-ment random emberrel (akivel elmegy randizni az random ember ezek szerint, én akit akkor látott életében először és a keresztnevemet sem tudta nem voltam random ember) első randin elmegy.


Úgyhogy a nőktől kérdezném elsősorban, hogyan lehet kulturáltan, de mégis érthetően a tudtotokra adni, hogy később ebből ne legyen félreértés és felesleges randi sem ha nem illünk ezen a téren össze?



2020. nov. 15. 07:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöször vard meg azt a pillanatot hogy egyaltalàn le akarna e veled feküdni

Ugyanis a nöknél nincs összefügges abban hogy kivànjàk a szexet es azzal xy -t is.


Exem sem ertette hogy attol hogy nincs senkim ugyan miert nem fekszem le vele.

Attol hogy hianyzik a szex az még nem jelenti azt hogy Vele le is feküdnék azaz hogy öt is kivannàm.


Ha tul hamar jön fel témàba a szex az inkabb taszito egy nönek ez miatt mert nem akar még Téged.


Ez olyan hogy eléd vágnak vmit amit nem ismersz nem szeretsz teljesen idegen azt sem tudod mi az es megkernek rà hogy pl egyél poliptortàt.

2020. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

A pasiknak meg vàgy natur magàban=minden random csajjal lefeküdne


A lányoknál ez teljesen külön van.

Van a vágy es van akivel TALÀN lefeküdne de nem biztos es irto könnyen el lehet cseszni ezt a talàt hogy soha lesz belöle

2020. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elöször ki kell alakitani a vágyat hogy egyaltalàn Veled gondolkodjon a szexben vagy lefeküdjön, addig meg semmi közöd a szexualis szokàsaihoz
2020. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja es egy nönél nem megbeszéléstöl fog jönni a vàgy hogy azt mondod napi 5 ször kivànja. Hanem neked kell tudnod olyan érzèkinek lenni hogy felebreszted azt benne.

Esetleg azt is amit ö önmagárol sem tudott.

A test nem ugy müködik hogy megbeszéljük hogy..

2020. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Az alap kérdésre nincs válaszom. Viszont azt értem amiről a volt barátnőd beszélt. Ti egy buliban összegabalyodtatok, tiszta volt, hogy mindenki kizárólag szexet akar. Aztán úgy alakult, hogy több lett.

Ha randizik, akkor eleve többet akar, így nem szeretné megreckírozni, hogy csak megdugják és aztán csókolom, vagy azért mert a pasinak eleve csak egy patront ért, vagy azért mert könnyen kapható.

Tehát a random pasi a buliban nem gond, mert simán maradhat ő a random pasi örökre. Egy randi ennél kicsit több.

2020. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én mikor randiztam, de àh, az ilyenekkel randiig se jutottam, mert kivágtam már chateléskor, ha rátért a szexre.

Attól még, hogy előfordult már az életünkben ilyen hàzibulis szex, nem értékeljük, hogy egy vadidegen az intim szféránkban akar turkàlni ismerkedéskor.

Az a különbség a vallás, az étkezési, és a szexuális szokàsok között, hogy az utóbbi teljesen privát szféra, amit csak azzal osztasz meg, (ha elég intelligens vagy) akivel szeretnèd csinàlni/csinálod.

Én elhiszem, hogy te pár mondat chatelés utàn ezt el tudod dönteni, de mi nem. És taszító, amikor egy férfi erőlteti ezt a témát. Tiszteletlen és udvariatlan.

Egy nő akkor fog veled erről beszèlgetni, ha már olyan viszonyban vagytok, hogy úgy érzi, vàgyik rád. De még akkor sem minden nő beszélget erről.

Ez egy kènyes téma, fogadd el!

Ja, és azért tartjuk visszataszítónak, mert ismerkedéskor minden 2. pasi erről faggatózik. Én konkrétan, míg ismerkedtem, és ezt felhozta valaki, közöltem, hogy nincs köze hozzá, és màr le is írtam, hogy egy suttyó.

Úgyhogy vigyàzz, mikor hozod ezt fel, ha tényleg érdekel egy nő, mert elcseszed vele könnyen az esèlyedet.

2020. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Top manager, akinek elvárásai azért vannak ám! 😁
2020. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire frusztrált vagy szexuálisan, hogy ennyi IDŐt sem vagy ráfordítani a megfelelő szexpartner megtalálására, akkor el kell menni kurvázni.
2020. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Már az is szomorú, hogy valakinek a szex a legfontosabb egy kapcsolatban.
2020. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fel szokott jönni általában, hogy miért lett vége az előzőnek. Esetleg ezt is belefűzheted, hogy eltérő szexuális igényetek volt. Neked nagyon fontos a szex egy kapcsolatban. Ha kellően intelligens a férfi, akkor ezt elő tudja vezetni olyan formában, hogy teljesen elfogadható legyen. Viszont itt tényleg nagyon figyelni kell a tálalásra, nehogy az legyen az eredmény, amit a többiek írtak.
2020. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!