Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan a tévéből ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan a tévéből ismert csinos lány,vagy nő,akiről nem is gondolnánk,de összejönne egy csóró, betanított,gyári munkás férfival is?

Figyelt kérdés
Annyi fiatal lányt,nőt felkapott a média az utóbbi években,nem lehet hogy van köztük egy kakukktojás?Egy olyan,akiből nem nézné ki senki,hogy egy csúnya,minimálbért kereső férfival is összejönne?Az ember azt gondolja,ha meglát egy tévében szereplő csinos lányt,hogy biztos csak pénzes férfiaknak van nála esélye.Lehet,hogy tévednek és meg fognak lepődni egyszer?

2020. nov. 15. 14:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kakukktojás.
2020. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el is szállnak az idővel és már a sok pénz sem elég, csak még több legyen. Meg eleve nem olyan körökben mozognak, hogy szegény munkásokkal jöjjenek össze, kevés rá az esély. Olyan lehet esetleg, hogy még a befutásuk előtt összejöttek, de az sem valószínű, hogy együtt maradjanak.
2020. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, ők a saját kasztjukból válogatnak.
2020. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Almodozz csak!🤣
2020. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Egy átlag embernek szerintem az jut az eszébe,ha meglát egy a tévéből ismert csinos nőt,hogy biztos sokat szopott és azért van ott ahol,vagy a másik hogy egy ilyen nőhöz rengeteg pénz kell.És általában azt is gondolják ezekről a nőkről,hogy ők a pórnéppel nem állnak szóba.
2020. nov. 15. 14:43
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

Egy gyári munkás mégis mit csinálna egy fotózáson? Egy forgatáson? Egy sajtoeseményen? Na ugye! Azzal jövök össze akivel találkozok. Azzal nem akit meg nem láttam életemben. Nem mozognak egy körökben.

Csúnya emberrel ki jönne össze? Senki.

Az egy másik dolog, hogy nekem ez tetszik neked meg az. Ami neked csúnya nekem vonzó.

2020. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

Miért jönne össze? Attól lenne "jó ember", hogy leállna ronda és semmi sem jutott emberekkel?

Nem is értem...

2020. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%
Már az átlagos, gyári munkás NŐK sem akarnak átlagos gyárimunkás férfit. Rájen Goszling meg Dzsorzs Klúni az alsó határ.
2020. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%

Atyaég, ennyi szerencsétlen férfit!

Mit képzelnek a szemét nők, hogy mernek elvárásokat állítani...

Messze nem vagyok (még) milliárdos, de teszek magamért, vannak céljaim és tudok felmutatni valamit, nekem ez miért nem fáj?

2020. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

Én sem jönnek össze nálam sokkal szegényebbel, nekem van lakásom, autóm, mert megteremtettem magamnak. És senkit nem fogok eltartani.

Csúnya emberrel is miért jojjek össze? Mindenki igényes párra vágyik akivel szívesen, büszkén jelenik meg bárhol.

2020. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!