Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan barátnőd, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátnőd, akit a többi férfi nem tartott szépnek és ennek hangot is adtak?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy kezeltek a szituációt? Nem ment kapcsolatotok rovására?

2020. nov. 15. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy kezelted, kezeltétek ti
2020. nov. 15. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ismerkedési szakaszban volt ilyen csak. Nagyon tetszett egy lány akire azt mondta két "barátom" is, hogy ez a lány nagyon ronda. Nem igazán érdekelt, hogy ők mit gondolnak bár végül nem lett belőle kapcsolat, de egyáltalán nem ez volt az oka, hanem a lány nem akart velem komolyabbat.


F

2020. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Volt ilyen, ismerkedési szakaszban. Azt mondta a haver, hogy ne járjak vele. Végül hallgattam rá, nem kerestem többet a lányt.
2020. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ilyet senki nem mondana:) Nem tom miért, de még sose akart senki senkiről lebeszélni
2020. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Második barátnőmnél kaptam finom utalásokat, célzásokat ilyen irányban, de nem érdekelt a dolog, mert szerettem és nekem bájos, aranyos volt. :)
2020. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Volt már olyan barátnőd, akit a többi férfi nem tartott szépnek"


ki a tökömet érdekli más férfi mit gondol? Nekem tetszik, nekem szép, ez a lényeg. Vagy olyan nőt keresel, akivel lehet villogni a haverok előtt?

2020. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a barátnőmre, csak egy lányra, aki tetszett, mondták többen, hogy nagyon csúnya az arca. Valóban volt egy jellegzetes, feltűnő "szépséghibája" az arcán, de engem abszolút nem érdekelt, sőt, egyenesen aranyosnak találom tőle az arcát.
2020. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!