Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire könnyű kedvelése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire könnyű kedveléseket gyűjteni a netes társkereső alkalmazásokon pl. Tinder?

Figyelt kérdés
Többször hallottam fiúktól hogy nem kapnak sok kedvelést, ahhoz képest nekem simán összejött egy nap alatt 40 pedig csak egy képet töltöttem fel.
2020. nov. 16. 16:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
25F
2020. nov. 16. 16:26
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert a meleg részre töltöttél fel, és a fingódat akarják a kanik.
2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Két oka van: 1. jól sikerült a fotód. 2. új tag vagy és így előre kerülsz a rangsorban rövid időre


Ne félj, két hét múlva már nem lesz sok kedvelésed.

2020. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, igen, itt a gyakorikerdeseken mindenkinek 50 matche van naponta
2020. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is nagyon sok kedvelésem volt, és pár napig folyamatosan gyűltek. De ez csak azért van, ahogy már előttem is írták, mert előre sorolt a rendszer, mivel új tag voltam. Utána alig-alig jött kedvelés, match meg kb. ÖSSZESEN volt 5-6.
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja vicces..itt mindenki tele van vele, ahogy 4-es mondja :)
2020. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

4-6. Ez nem igaz. Pl a mindenkit lepontozó, hitetlenkedő, csúnya/kövér/szegény/nőknek nem vonzó személyiségű férfiaknak nincs, mint amilyenek (talán) ti is vagytok. Ezt most nem bántásból mondom, de ez a helyzet, nem?


De a nők számára vonzó pasiknak van sok matche, igen. Nekem vidéki nagyvárosban lett 1,5 hónap alatt 80. És ezek csak azok a csajok, akikkel mindketten jobbra húztuk egymást.

2020. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagy büdös lónak a micsodáját! Ha photofeeleren nem érsz el legalább 8-as pontszámot, akkor cseszheted a Tindert...


Nőként elég 3-ast elérned, lesznek, akik jobbra húznak.

2020. nov. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányként, ha rendszeresen fellépek, akár napi 50-70 kapcsolat jön össze, pedig nem tartozom a szépek közé. :)
2020. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, nekem is ronda fiúként simán összejött egy nap alatt kb 35-40, mondjuk azok a lányok akik kedveltek sem voltak túl szépek.
2020. nov. 18. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!