Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene másképp tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene másképp tennem, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Eddig 3 lánynál próbálkoztam, akik számomra elég egyértelmű jelet adtak, hogy tetszem nekik. A biztonság kedvéért barátaimnál, illetve ezen az oldalon is rákérdeztem. Egyértelmű igen jött mindkét oldalról, én amikor eljött volna a pillanat, az egyik lány mondta, hogy barátként kezel engem. Megpróbáltam eg másiknál (2 év múlva), szerinte aranyos vagyok, mert segítettem neki és barátom szerint ez nagyon rossz jel, illetve Facebookon se érdeklődik irántam, ha én igen.

Van egy harmadik lány de őt utólag hagyom... Nem értem mi lehet a baj, mert barátaim szerint nem nézek ki rosszul, sőt, az is lesokkolta őket, amikor egy ivászatnál kiderült, hogy sosem volt barátnőm.

Külsőre kb. 85%-ban Szoboszlai Dominikez hasonlítok a barátaim szerint, 10 centivel vagyok nagyobb. Mi az, amit lehetne javítani?



2020. nov. 16. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
A fő probléma, hogy több év alatt csak 3 lánynál próbálkoztál. Ez másoknak egy hétvége alatt jön össze...
2020. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ki a tököm az a Szoboszlai Dominik?


Másrészt #1 +1. Bár az egy hétvége alatt 3 lány már a másik véglet.

2020. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer vagy. Menj be önkéntesnek maszk nélkül egy COVID osztályra segíteni. Érted nem kar.
2020. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vicces és magabiztos.

Figyeld kinek jösz be és flörtölj a csajokkal.

És ne fogjál padlót ha valaki visszautasít, akkor ő rosszul jár mert lemarad rólad.

Vagy tudod mit? Gyűjtsél össze 100 visszautasítást! Komolyan, nem fog összejönni mert akkora lúzer vagy hogy már a 32. után becsajozol!!

2020. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A magabiztost az előző hozzászólónál ne úgy értsd, hogy neked senki sem mondhatja meg, hanem mered elorebb vinni a -beszélgetést, a szituációkat, ugyanakkor nem vagy nyomulós. Egyébként az is lehet h a lányok nem álltak készen egy kapcsolatra, nem tudom azóta van-e párjuk, de nem feltétlen benned van a hiba, próbálkozz minél többet bizonyos határokon belül, hogy minél kevesebb legyen a szorongás idővel oldódni fog.

Nekem Szoboszlai Dominikkal csak annyi a "bajom", hogy nem világos a szeme, pedig egy nagyon helyes/értékes srácnak tűnik. Nem tudhatod kinek mi a prioritás társkerdesnel én csak egy vagyok, jobb ezeken nem rágódni, hanem továbblépni, és a külső szimpátia után a belső tulajdonságokat nézni. Szurkolok neked, hogy menj oda a harmadik lányhoz!!!! De ne azzal a szöveggel, hogy van-e kedved ismerkedni, mert abban nincs semmi varázs, hogy tökre rágörcsölve odamész valakihez, és gép hangon kifejezed tetszésedet. :D Esetleg, ha gondolod írj privátban, hátha tudok valami ötletet adni...

2020. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!