Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy csak az ocsmány nőknek tetszem?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen regisztráltam egy online társkereső oldalra. Már rövid idő elteltével folyamatosan írta hogy "tetszem egy nőnek" egészen amíg kb. 40-50 kedvelés össze is jött elég hamar. Viszont nem fedte fel kik kedveltek, akiket meg én kedveltem azokkal sosem kerültem párba. Emiatt azt gondoltam hogy kamu az egész, biztos nem is kedvel senki, aztán azért is fizettem egy kisebb összeget hogy megnézzem kik kedveltek. Nagyon kiábrándító volt hogy egytől egyig nagyon kiábrándító külsejű nők voltak, a legtöbb nagyon csúnya, igénytelen, elhízott, műveletlen (tele helyesírási hibákkal a profilja). Én nem tartom magam igénytelennek vagy ápolatlannak, nem vagyok elhízva és nem is gondolom hogy annyira ronda lennék. De ezek szerint mégis ezek a nők az én szintem hiszem a szebb és igényesebb nők közül egyiknek sem tetszem.
2020. nov. 16. 20:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azok a nők, akik mindenkit jobbra húznak (például tinderen). Tehát nem téged kedvelnek,csak egy vagy náluk a sok közül. Ez mondjuk sajnos néha a szép nőknél is előfordul. Nem is akar ismerkedni, csak kíváncsi, kinek tetszik. Ha kölcsönös a tetszés, azonnal eltűnik.
2020. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Csóró vagy, meg átlagos. Nincs mit!
2020. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
2: És az honnan derülne ki? 5 dolcsis Rolex-el bárki tud kattintani pár képet.
2020. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, én nő vagyok. Tudom, h a szépség mindent visz, hát olyan képeket rakok ki. Még a leg

intelligensebb férfi is bedől ennek. A kutyát nem érdekli a belsőm. Engem ez nem zavar. Én tudom, h engem meg igen, érdekel.

Egy férfi meg tudja, h mivel tud nőt fogni. Legyen ő is képben ebben. Villantson ő is. Ha átlagos, akkor villantson belsővel, vagy pénzzel. Nincs más választása. Máskülönben itt rinyalhat, mint a kérdező. Ennyi.

2-es voltam. 😊

2020. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy előnytelen a profilképed, ezért magukhoz valónak sorolnak be.
2020. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

"Nézd, én nő vagyok."


Ja, én meg a kéken világító, beszélő gomba a Star Trek Voyager első részéből.

2020. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkiben van szépség, keresd meg bennük.
2020. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ugyanez vagyok én is. Viszonylag jóképű, sportos, jól öltözött 30-as ( [link] , [link] és csakis kizárólag ronda, kövér nők kedvelnek, egyetlen matchem sem volt badoon egy átlagos, elfogadható nővel sem. Szóval én töröltem magam onnan ezek után.
2020. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
8as ezt anyukád mondta neked?? Nem igazán vagy az...
2020. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
1es válasz nagyon jó. Van egy csúnya inkább fiúnak látszó lány a ba...n 3 profilról van fent. Mind a 3 ról jelöl. A badoo csak torzitja a profilképüket ezért kis figyelemmel látszik ki szavazott rám. Ezek a nők sajnos nagyon alacsony igényességi küszöböt támasztanak. Ők akik lefekszenek ronda, dagadt fogatlan ,büdös családapákkal(férjekkel) is. Sőt az ágyban mindent is engednek azt gondolják ettől áll meg melettük a pasi. Nagy úr a gidagörcs is.
2020. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!