Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok lány aki nem közli korrekten, hogy mi a szándéka?

Figyelt kérdés

28-34 év közötti lányoknál is belefutottam már abba, hogy beszélgetünk, úgy tűnik, hogy minden oké. Elhívom, hogy megihatnánk valamit a városban vagy sétálhatnánk és 90%-ban az van, hogy belemennek a találkozóba és mikor jön a szombat akkor előtte 1 órával szólnak, hogy mégse lesz jó. Ilyenkor ha mondom, hogy oké semmi gond akkor beszéljünk meg egy másik időpontot akkor már vagy nem válaszolnak vagy valami kitérő választ adnak.

Nem értem, mert ha én nem akarok valakitől valamit akkor simán nem is beszélek meg randit vele és megmondom, hogy bocs de ne folytassuk.

Utóbbi 3 év tapasztalata ez mielőtt még valaki a coviddal jönne.

Buliban megismert lánnyal is jártam már sokszor így illetve neten is. Kb 15 lánnyal jártam így. Olyan is volt aki győzködött, hogy már pedig találkozni akar aztán 3 randit is lemondott előtte 1-2 órával. Vicc.


30F


2020. nov. 16. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A lány beleegyezése és a randi napja közötti időben kommunikálsz velük, fenntartod az érdeklődést?
2020. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg csaj szereti így növelni az egóját.
2020. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1-es:

85%-ban igen. Volt olyan is akivel még előtte lévő este beszéltünk megállás nélkül 4 órát úgy, hogy folyamatosan írogattunk. Aztán mikor randi előtt két órával kérdeztem, hogy jó lesz-e a 16 óra akkor nem is válaszolt többet. Úgy gondolom ha 30-40 km-el arrébb lévő városban beszélek meg egy randit azért csak rákérdezek előtte.

Egyszer volt egyébként olyan, hogy a lány el se jött aztán nem is volt elérhető.

Egy meg olyan volt, hogy elkocsikáztam 25 km-re és fél percig tartott a randi. Mondta, hogy úgy érezte korrektnek, hogy élőben mondja meg, hogy nem akar semmit. Mondtam, hogy oké akkor szia. Na akkor mondjuk azért elég morcos voltam, hogy ott álltam program nélkül szombat délután.


2-szer kipróbáltam, hogy randi előtt 2 nappal már nem írtam rá a csajra de ugyan ez lett a vége, hogy vagy aznap reggel mondta le vagy előtte 1-2 órával. Igazából full levágós a dolog, mert ha nem ajánl egy másik időpontot rögtön akkor nem is akar semmit.

Én mikor akartam valakivel randizni de tényleg közbejött egy dolog akkor rögtön mondtam egy másik időpontot.


Ami a legdurvább az egészben, hogy nem ilyen plázapicsa csajoknak írok hanem a szerényebb, normálisabb lányoknak.


Van saját lakásom, saját kocsim, fizetésem magyar viszonylatban jónak mondható de nem ezzel akarok vagizni egy lánynál.

2020. nov. 17. 00:02
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Felejtsétek már el a társkeresőket. Egy nő felregisztrál, kapásból egy rakás férfi megrohamozza.


Ebből a nő ki fogja válogatni azokat, akik a legjobban tetszenek neki és még talán néhányat, akiket talonban tart.


Pont szombati napra szervezel randit, amikor ugyanazon a napon találkozhat 3 prémium férfival is és dilemmázik, hogy a kettő közül melyiket mondja le vagy tetesse át máskorra. Te már fasorban sem vagy ilyenkor.


Vagy lásd még az 1-es válaszoló. Játszhatod az udvari bolondot, szórakoztasd a tök idegen nőt, akit még nem is láttál élőben és azt sem tudod, hogy 10 évvel ezelőtti és 40 kilóval könnyebb képek vannak-e róla fent, csak hogy fenntartsd az érdeklődését... Aha...


Meg ott van a 2-es is, van, aki csak szórakozásból van fent ezeken az oldalakon vagy meglévő pasi mellett nézelődik, hogy akad-e jobb parti, aztán kibékül a pasijával, amiből te csak annyit látsz, hogy eltűnik és nem is válaszol. Utána megint összevesznek és megint random a legváratlanabb időben rád fog írni, mintha mi se történt volna, kitalál valamit.

2020. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el ezt. Mármint elhiszem, amit mondasz, csak azt nem, hogy nincs olyan jel, amiből én pl. simán levágnám, hogy nem lesz semmi.
2020. nov. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

#5: Ilyenkor olyan szívesen kifotóznám az összes ilyen beszélgetésemet lányokkal és megmutatnám...


Akiknek amúgy mutattam (volt köztük olyan is, aki 200+ nőt megfektetett csajozógép) vagy azt mondták, hogy


- "Öcsém, te vonzod a hülyéket. Velem ilyen sose volt."

vagy azt, hogy

- "Az elején velem is előfordult, azért hívom fel magamhoz a csajt, mert aki abba benne van, hogy egyből feljön hozzám, az kisebb eséllyel tűnik el."


szóval nem lettem okosabb a tanácsoktól...

2020. nov. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg érdekes ez a nincs jel dolog.

Amikor egy nő kiír egy kérdést, hogy egy agresszív állattal van együtt, DE nem volt ilyen és nem látszott, akkor sorban melléállnak a nők.

Amikor egy férfi kiírja, hogy fura lányokkal találkozik, akkor egyből látható a nők szerint a jel...

2020. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7es, itt eddig csak az 5ös írta, hogy szerinte ezt lehet látni és nem írta milyen nemű. Tehát honnan tudod, hogy nő és miért a többes szám?

Kérdező, vagy vonzod az idiótákat, vagy valahogy kiválasztod őket. A többségnek is vannak ilyen tapasztalatai, de elenyészőek. Ha neked majdnem mindig ez a vége, akkor kéne keresni egy másik platformot ahol ismerkedhetsz, vagy valahogy más alapján választani nőt.

Tudom ez így megfoghatatlan, de mi nem ismerjük se a nőket akik koptattak, se téged, se a beszélgetéseiteket, így kb ennyire futja.

A miértre az lehet a válasz, hogy eleve nem korrektek. Nem csak veled, hanem valószínűleg a jellemükből fakad, hogy inkább sunnyognak. Az ilyen emberért meg nem kár.

A kérdés csupán az, hogy te hogy találod meg őket rendszeresen? Ennek mentén kéne szerintem elindulni,ha valahogy ki akarod őket kerülni.

2020. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Amúgy nő vagyok, és mindig van jel, bántalmazó kapcsolatban is.


A befotózott beszélgetésekért meg mindig könyörgök. Ha velem ilyen lenne, akkor folyamat fotóznám, ahogy a trágár privát üzeneteket is fotóztam itt az oldalon.

2020. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gerinctelen dolog, gondolom több vasat tartanaka tűzbe. De nem nemtől függ sajna nekem nőként volt ugyanilyen tapasztalatom a ferfiakkal kapcsolatban. Volt hogy csak eltűntek es le se mondtak a randit csak levettem h akkor megse lesz randi. Aztan valakit elkuldtem a fenébe aki eloallt valami szoveggel , uh egyszer talalkoztunk majd kijelentette hogy nem o sose tunne el igy mert nek gyerek... Masodik randi elott amit o eroltettett megint eltűnt...
2020. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!