Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok lány aki nem közli korrekten, hogy mi a szándéka?

Figyelt kérdés

28-34 év közötti lányoknál is belefutottam már abba, hogy beszélgetünk, úgy tűnik, hogy minden oké. Elhívom, hogy megihatnánk valamit a városban vagy sétálhatnánk és 90%-ban az van, hogy belemennek a találkozóba és mikor jön a szombat akkor előtte 1 órával szólnak, hogy mégse lesz jó. Ilyenkor ha mondom, hogy oké semmi gond akkor beszéljünk meg egy másik időpontot akkor már vagy nem válaszolnak vagy valami kitérő választ adnak.

Nem értem, mert ha én nem akarok valakitől valamit akkor simán nem is beszélek meg randit vele és megmondom, hogy bocs de ne folytassuk.

Utóbbi 3 év tapasztalata ez mielőtt még valaki a coviddal jönne.

Buliban megismert lánnyal is jártam már sokszor így illetve neten is. Kb 15 lánnyal jártam így. Olyan is volt aki győzködött, hogy már pedig találkozni akar aztán 3 randit is lemondott előtte 1-2 órával. Vicc.


30F


2020. nov. 16. 23:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1 es mi köze van ennek ahhoz hogy a gerinctelen patkány van többségben társkeresőn?kérdező azért van ez mert jellemtelenek és nem vállalják a felelősséget.most viszont nem kell több ilyen kérdés itt a válasz

10 es abba mi a gerinctelen hogy valaki több emberrel ismerkedik amig nincs párja és nem is alakul olyan irányba mondjuk?pl valakiről tudja hogy jó esélye van rá hogy párja legyen.de ok legyen szimplán az hogy amig nincs párja.az a gerinctelen hogy más miatt lemondja mert rászervez.

2020. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
vagy ugye hogy nem őszinte meg eltünik tali előtt.itt és /vagy kapcsolat van a kettőnél.
2020. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"Pont szombati napra szervezel randit, amikor ugyanazon a napon találkozhat 3 prémium férfival is és dilemmázik, hogy a kettő közül melyiket mondja le vagy tetesse át máskorra. Te már fasorban sem vagy ilyenkor." ja mert nem tudja nem egymásra szervezni őket?na ne gyere ezzel a dumával.meg tudná oldani hogy ne legyen ez szóval nice try te troll.
2020. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#11

Latom a szövegértés nehezkes. Sosem irtam hogy tobb emberrel ismerkedni gerinctelen dolog lenne hanem hogy ilyen last minute lemondani mert jon egy jobb ami gerinctelen. Nyilvan ha van egy randim szombatra akkor nem penteken derül ki h akad egy jobb srác. En egyszer mondtam le egy randit, egyszeruen nem volt szimpi a srac mert a randi előtt kezdett el uzenetekkel bombazni, de meg ott is 2-3 nappal elotte szoltam hogy megse ugy alakul a hétvége. Ezzel megtiszteled a masik idejet hogy legyen eselye meg jobb programot talalni

2020. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Uh, nehogy programocska nélkül maradjon valaki, még a végén gondolkodnia kell. 🙄
2020. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A szombat az csak példa volt. Általában azért szoktam hétvégét megbeszélni, mert sok ember dolgozik 2-3 műszakban vagy 12 órában stb és általában a hétvége a fix. Volt már hétköznap is randim de tényleg nem olyan 8-10 óra munka után a randi mint mondjuk kipihenten hétvégén.


Itt úgy érzem, hogy a nők 90%-a kerülni akar mindenféle konfliktust és számukra azt kimondani, hogy nem akarok semmit az már annak számít. Így inkább hiteget, hogy ne kelljen beleállnia ebbe.


Olyan is volt, hogy mondta a csaj,hogy 4 napig nem lesz itthon, más városban lesz, majd utána tudunk randizni. Másnap meg összefutottam vele a városban. Mondom nem úgy volt, hogy nem leszel itthon? Hebegett habogott végül el is tűnt utána.

2020. nov. 17. 13:42
 17/20 A kérdező kommentje:

14-es: igen ez lenne a korrekt, hogy valamiért mégse akarok semmit akkor legalább 2-3 nappal előtte szólok.

Konkrétan szarul tud esni mikor egész héten dolgozok, várom, hogy legalább a szombat délután jó lesz és előtte 1 órával meg lemondják.

Utána meg hiába szólok este 5-kor haveroknak, hogy csináljunk már valami programot.

2020. nov. 17. 13:44
 18/20 anonim ***** válasza:

#15

Nem tudom minek szol ez a bargyu hozzaszolas en mondjuk szeretem tevekenyen tölteni a hétvégémet, családdal, baratokkal talalkozni (covid mentes idoben), kirandulni stb. Igen az en időm eleg ertekes ha elmarad egy randi aznap nem fogok tudni semmi mast elohuzni a kalapbol. Es ahogy a kerdezo is mondja amugy is s..ar ha elmarad valami amire keszultel.

2020. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#13: "ja mert nem tudja nem egymásra szervezni őket?na ne gyere ezzel a dumával.meg tudná oldani hogy ne legyen ez szóval nice try te troll."


Látom valami nem igazán ment át.


A prémium férfi attól prémium férfi, hogy ő mondja meg a Palvin Barbinak is, hogy "ráérek jövő szombaton 17-20 között és jövőhét utáni hét pénteken koradélután."


Itt - már amennyiben a nő akar vele találkozni, de ki ne akarna olyan férfivel, akinek 99+ matche van - nem a nő van döntési pozícióban. Neki leszűkül arra, hogy elfogadja vagy sem.


Aztán dilemmázik, hogy korábbra nem fog berakni, mert a prémium férfinél extra jól kell kinéznie, ha véletlenül belel egy rágóba vagy lesz...ja egy madár, akkor át kellene öltöznie, nem lenne idő a két randi között rá. Utána meg azért nem akar rakni, mert mi van, ha csúszik a randi és akkor te hívogatni fogod és tök ciki a prémium férfi előtt, hogy csipog meg csörög a telefonja.


De mint láttad, a kérdező is megválaszolta, hogy ő rugalmas volt, neki nem csak a szombat volt jó. Tehát simán lehet ennél rosszabb is, hogy a nőnek fontosabb volt egy csajos buli, mert meghívták az utolsó pillanatban a barátnők valamelyik belvárosi szórakozóhelyre, vagy simán csak már összejött mással, csak még friss volt a kapcsolat és mivel szex után is kereste újra a srác, így a kérdező többé már nem volt érdekes, maradt talonban.


A társkeresők valódi pöcegödrök...

2020. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 19


Pontosan! A prémium férfi dönt a randi létrejöttéről, nem a nő. A prémium férfira készülni kell, smink, szoli, körmös, parfüm, szőrtelenítés, minden. Oda nagyon tiptopnak kell lenni. A randin telefon kikapcs, nehogy a prémium férfi előtt csörögje meg bárki is. Így kimondottan tud a prémium férfira koncentrálni, 100%-ban oda terelődik a figyelme, csillogó szemekkel issza minden szavát és tesz eleget a kéréseinek, továbbá epekedve várja hogy a prémium férfi felajánlja a második randevú lehetőségét, esetlegesen már a saját lakásában ahol akár szexig is mehet a dolog.


A prémium férfi nem véletlenül PRÉMIUM. Külsőre kifogástalan, mellette van pénze, saját lakása, autója, egzisztenciája.

2020. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!