Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy olyan könnyű normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Bevallom, nekem nagyok az igényeim. Szóval, nem magamról írnék, hanem néhány barátomról. Tök átlagos srácok, átlagos igényekkel, akik mégsem találnak barátnőt VAGY nem találnak normális barátnőt.


Ha most így gyorsan végignézem, hogy milyen lányokkal voltam közelebbi kapcsolatban, akikkel nem jöttem össze, elég fura képet kapok.

Az egyik legjobb lány barátom elköltözött és kifogott egy milliomos pasit.

A másik legjobb lány barátom éveken át dugogatta egy srác, közben más csajokkal volt, aztán mégis összejöttek. Azóta jött a gyerek, de már a gyerek előtt alig akart szexelni a csaj.


Egyetemről a lányok: Férfias szakra mentem, szóval nem voltak sokan. Az egyiküket mindenki vihette, lelkileg roncs volt. Egy másik lány folyamatosan arra ment rá, akiből előnye lett. Akár pénzügyileg, akár tanulás szempontjából, aztán egyetem után karrier szempontjából. Egy másik lány durva, de az unokatesójával volt titokban együtt.


Pár haver társkeresős sztorija is meredek. Csaj első tinder randi után szexelt és már a gyerektervezést nyomta. Másik lány szex után elsírta magát. Az meg tök alap, hogy megy a másik agyának húzása és ghostingolás.


Ha végigmegyek a középsulis osztályomon vagy az exemén, akkor ott is cifra dolgok voltak.


Arról ne is beszéljünk, hogy itt is a nők 99%-a teljesen normálisnak találja magát. Köztük azok is, akik egyből érvelés nélkül elkezdenek szidni mindenkit.


Szerintetek, mi annak az oka, hogy ilyen kevés lány van, aki rendben van? És amelyik férfiak normális lányra vágynak, azok ismerkedjenek rengeteget, mire találnak valakit vagy mit csináljanak?



2020. nov. 17. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek, mi annak az oka, hogy ilyen kevés lány van, aki rendben van?"


Ugyanaz, ami annak, hogy az aranyláz idején végigmentél valamelyik canyonban és 300 uncia aranyat kiráztál a bakancsodból, mert törte.


Most meg dollármilliókból fejlesztenek olyan robotot, ami lefejti a nyákokról, kidobott fülhallgatókról és egyebekről azt a pár mikrogramnyi aranyat.


Magyarul: Akik normálisak, azok már elkeltek, mert lecsaptak rájuk, akik gyorsak voltak, jókor voltak jó helyen. Ha meg véletlenül rossz emberrel jöttek össze, akkor szakítás után is azonnal a baráti társaságon belülről már meg szokott lenni az utód.


"És amelyik férfiak normális lányra vágynak, azok ismerkedjenek rengeteget, mire találnak valakit vagy mit csináljanak?"


Ezen kívül sajnos nem tudsz mit tenni, bármennyire is szomorú. És ahogy halad feletted a kor, egyre nehezebb lesz.

2020. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

A pasik 90%-a normális lányra vágyik. Ezekkel tényleg az a helyzet, hogy már vagy munkahelyen vagy baráti társaságban elkelnek.

Neten esélytelen, mert ha látják képek alapján, hogy normális csaj nem egy pláza picsa akkor ráírnak 200-an egy nap.


Nagyon sok az aranyásó csaj akiről azt gondolnád milyen rendes. Randiztam egy ilyen lánnyal. Első randin már feljött, hogy milyen gáz, hogy nekem 28 évesen nincs még saját lakásom mikor neki már 22 évesen volt (szülei vettek neki)

És külsőre full normális lánynak tűnt.


Ez a baj a mai lányokkal, hogy inkább összejönnek egy pénzes pasival aki esetleg később majd kidobja őket minthogy egy átlag fizetésű emberrel legyenek kapcsolatban.

2020. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Párom is mindig azt mondja, hogy nagyon sok bolond nő futkározik, nem hiába jegyzett el, ha már végre talált egy normálisat :D


Amúgy én is azt látom, hogy az értelmesebb példányok elkelnek max 25 éves korukra. A pasiknak meg sokszor 30-35 körül jut eszükbe, hogy elég volt a bulizós, mindenkivel szexelős életből, keresnének végre egy korban passzoló, 25-30 éves csajt, de már csak a defektes ék maradtak, mert a többi már rég házas, sőt, soknak gyereke van.

2020. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja 1es persze csak az nem talált párt aki nem normális hogyne.ilyen nincs hogy balszerencse vagy nem megfelelő helyen ismerkedés.
2020. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a csaj szex után sir attól miért ne lehetne normális?ekkora baromságot hogy egyből ebből levonni.lehet szar volt vagy paraszt volt a "férfi" de persze az is lehet tényleg hogy baja van
2020. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4:es:


Pedig szerencse is kell hozzá. Egyik barátnőmmel akivel 2 évig voltam együtt azt úgy ismertem meg, hogy diákként egy céghez osztottak be bennünket.

2020. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy alapból normális lánynak is lehetnek idióta, éretlen, nem normális korszakai, amikor mondjuk több pasival lefekszik, vagy keresi magát és idős gazdag pasikra hajt, de aztán rájön hogy ez mégsem az ő útja. Ugyanígy a fiúknak is vannak iylen korszakaik, minden nőt megdug, kihasznál, önző, nőgyűlölő dumákat mond, elbassza az összes pénzét, aztán fordul a kocka és komolyodik. Nem kell egyből mindenkit leírni és senki sem tökéletes....
2020. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Csak míg az ilyen férfiakat egyből leírják és még 20 év múlva is a fiatalkorban elkövetett dolgok miatt kell vezekelnie, addig a lányok a megszületett gyerek kivételével az összes ilyen dolgot egyszerűen kiradírozhatják a múltjukból és 30 fölött - micsoda véletlen egybeesésből - pont elkezdenek másképp nézni azokra a férfiakra, akik NEM dugtak meg fiatalon sem minden nőt, NEM használtak ki soha senkit, NEM voltak önzőek és NEM voltak nőgyűlölők sem soha (maximum később tette azzá őket a sok negatív élettapasztalat) és ponthogy NEM baszták el az összes pénzüket, hanem karriert építettek és már fiatal korban komolyabbak voltak a kortársaiknál.
2020. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!