Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam Tinderre férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam Tinderre férfiként női profillal és ez a valóság?

Figyelt kérdés

Átlagos csaj képével regisztráltam. 5 (!) perc alatt 87 kedvelés és 20 üzenet. Tele van alfákkal a Tinder, mérnökök, orvosok, kigyúrt mondhatni férfi szemmel is jóképű férfiak. Brutális a kínálat férfi oldalon és hatalmas a verseny minden nőért.


Valóban ez lenne? Átlag férfinak esélytelen.


2020. nov. 17. 11:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
egyedül annyit pontositanék hogy átlagnak nem esélytelen de nem fog átlagost kapni jó eséllyel.
2020. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%
“Top alfak vannak mindenhol” lool hat en meg egy olyan lany vagyok, akinek meg a munkájához is kell a szép külső es 4 eve egyedül, mert nem találok egy normális férfit sem, aki még helyes is lenne es akinek igent tudnék mondani. Egyszer felnéztem egy társkereső oldalra, csak viccből, hát én sírtam attól amit ott láttam.
2020. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

Mutasd. Linkelj, fotózz, de akár regisztrálhatsz egy eldobható gmail accountot, hogy mi is bejelentkezzünk, és lássuk.


Ha ezek tények, mutasd.

2020. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%

Ja és az elején mindkét nemnek a top kategóriát adja ki. Aztán beskatulyáz valahova, és azt a szintet mutatja, illetve nekik mutat. Fiúként is először modellcsajokat dob fel.

Utána lehet olvasni.

Meg ezekből a top pasikból hány ír értelmesen-helyesen-érdekesen? Nem csak "szia, mizu", meg "átjössz este"?

2020. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkit nem huzol jobbra akkor hogy?
2020. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
23%

Pontosan ez a magyar valóság. Férfiból rengeteg van, minden átlagos vagy azon aluli nőért is brutális a verseny. Ráadásul minőségi kínálat is van férfiakból, egyáltalán nem csak lezüllött alkeszek vagy effélék és baromira nem csak dugópajtit keresnek, hanem valóban társat, de nem találnak mert nincs elég nő.

De ha valaki megemlíti, hogy "férfitöbblet" egyből töröltetik a kérdést vagy a választ. Mint egy orosz bürokrata komcsi brigád.

2020. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
9%
Töröltessétek a válaszomat bürokraták! Ne csak lepontozzátok! Sőt írjatok a moderátoroknak is, hogy töröltessék is a regisztrációmat. Sőt még az IP címemet is nyomoztassátok le és küldjétek a verőlegényeiteket, zárassatok börtönbe és kínoztassatok meg, szovjet módra! Azért mert ki mertem mondani az igazat és le mertem írni azt a szót, hogy FÉRFITÖBBLET!
2020. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
97%

ezt magyarzom azoknak a nőknek, akik elszálltak maguktól a sok like miatt.


Ezeknek kb a 90% a nem releváns. Max bepróbálkozik, vagy csak dugni akar, nem érdekli a nő, max valami laza.


Igen ez ilyen, húspiac és a túl sok választási lehetőség nem feltétlen jó arra, hogy valaki tudatosan tudjon dönteni (inkább kiszórja a többséget, megismer valakit, akivel nem azonos a cél pl)

2020. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
16%

"ezt magyarzom azoknak a nőknek, akik elszálltak maguktól a sok like miatt."


Teljesen fölösleges bármit is magyarázni, ők akkor is azokat a férfiakat fogják választani, akikről előre lehet tudni, hogy egy menet után köddé válnak. Nekik ez a biológiai programjuk, hogy a létező legjobb pasikkal dugassák magukat. Kizárólag velük és bármi áron.

2020. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
hát kérdező, képzeld én is regisztráltam magam férfiként én meg azt néztem meg mit láthat meg egy pasi, és tucatjával voltak csinos, sminkelt, fiatal, szép csajok a neten, ráadásul oylanok, akiknek volt vm hobbijuk, normális kirándulós képük vagy kocsival voltak fotózva. Én mindig azt hittem hogy szép vagyok, sőt azért akárhova mentem, 1-2 pasi udvarló mindig akadt, de csak miután eltöltöttem egy adott időt a helyen és élőben látott beszélni, mozogni meg több ruhában. Viszont a neten konkrétan megkaptam hogy "van tőled jobb". Most tegye fel őszintén a kezét az, aki társat keres, de nem pörgeti egésznap az instagramot és nem instaszépségeket követ. Mert ez már eléggé meghatárpzza tudattalanul is milyen csajokat keres, legfejebb topított formában...
2020. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!