Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam Tinderre férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam Tinderre férfiként női profillal és ez a valóság?

Figyelt kérdés

Átlagos csaj képével regisztráltam. 5 (!) perc alatt 87 kedvelés és 20 üzenet. Tele van alfákkal a Tinder, mérnökök, orvosok, kigyúrt mondhatni férfi szemmel is jóképű férfiak. Brutális a kínálat férfi oldalon és hatalmas a verseny minden nőért.


Valóban ez lenne? Átlag férfinak esélytelen.


2020. nov. 17. 11:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%
Pedig a 24es nagy igazságot mondott. Ez nem úgy működik hogy aki jól néz ki zsigerből szrhazi aki ronda meg tuti egy áldott jó lélek. Nem ilyen fekete fehér a világ. Van ez is az is.
2020. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Neked nonek kellett volna szuletned. Vagy varj csak...
2020. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

fordítva is ez van,


Egy jóképű férfi képével regisztráltam, ugyanúgy kaptam kb 40-50 match-et naponta.

2020. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ezt én is bírom, ha valaki leírja hogy férfitöbblet van, mert kimész utcára és 3 pasira jut 1 vagy max 2 nő, akkor azonnal piros kéz, meg modiknak szólás. Holott létező jelenség. Vagy a nők java elbújt a 4 fal köz és azért tűnik ez a pasi többlet ki. De ha van is nő kint, mindig 2-3-4 en mennek, sosem egyedül. Sőt még wcre is ketten mennek, nehogy belefulladjon valamelyik a budiba.
2020. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Egy jóképű férfi képével regisztráltam, ugyanúgy kaptam kb 40-50 match-et naponta.


Én is megcsináltam ezt tavasszal, van róla bizonyítékként videom is, itt már 4 en látták, mert nem hittek nekem. Utána elhitték. Elég egy nem híres de jóképű pasi otthoni képeit a netről feltenni, vagy facebookról egy amcsi jópasiét, és lesz egy nap 30-40 vagy több matched.

2020. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!