Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért nem kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem kérdez semmit ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Nem általánosítani akarok, de kb az esetek 60-70%-ában ilyeneket fogok ki. Akár személyesen, akár neten ismerkedek (bár a netes ismerkedésre sokkal jellemzőbb), sokszor előfordul, hogy az egész nem is egy ismerkedés, hanem inkább egy kihallgatásra emlékeztet. Én kérdezgetem a lányt, viccelődők a válaszain, de ő csak elszórtan nagyon ritkán ad vissza egy választ, azok is sokszor csak visszakérdezések (visszakérdezi ugyanazt, amit én előtte). Fura, mert általában az látszik a csajokon, hogy bejön nekik az "ismerkedés", de engem ez így zavar, hogy semmit nem kérdeznek vissza. Olyan mintha nem érdekelném őket, nem is kérdeznek, de nagyon lelkesen válaszolnak, a válaszaikra tett reakcióimon meg mosolyognak, nevetnek stb... Aztán, amikor mondom nekik, hogy ez így nekem nem ismerkedés, nem is tesznek fel kérdéseket, akkor meg hirtelen felháborodnak / távoznak. Pl egyszer szóvátettem, hogy én úgy feltettem a lánynak kb 15 kérdést, ő meg 2 azaz 2 kérdést tett fel nekem. Erre a válasz az volt, hogy nem tudta, hogy ezt számolni kell (durcás hangnemmel). Aztán itt vége is szakad a beszélgetésnek, ahelyett, hogy talán beismerné, hogy tényleg nagyon egyoldalú lenne, és kicsit próbálkozna ő is kérdezgetni. Van köztetek, aki ilyen? Miért csináljátok ezt? Nekem az illyennél az jön le, hogy nem is érdelkődik felém, csak én zaklatom.
2020. nov. 17. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Legszívesebben kérdeznének, mégpedig h van-e pénzed, hogy eltartsd őket. Csak ugye azt nem tehetik, mert aranyásónak hinnéd őket. Holott mind az, csak burkoltan teszi ezt.
2020. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!