Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem fogják észrevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogják észrevenni a nők ha a Tinder randikra bérelt Audival megyek, és a bérelt lakásba viszem fel a nőket?

Figyelt kérdés

eddig senkinek nem tűnt fel, egy volt csak aki kérdezősködött, hogy lehet harminc évesen saját Audi a6-os 2015 évjáratú kocsim, meg saját lakásom.Mindig azt mondom hogy külföldön dolgoztam évekig, onnan van.

Igazából teljesen átlagos férfi vagyok, de mikor kirakom a minimal stílusú lakásban készült képeket, meg az audis képeket, Tinderen elég sok lány megtalál.

Lebukhatok ezzel később,vagy csinálni addig míg tudom.Melyik lenne jobb?


2020. nov. 17. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Jézus

Nőként irom hogy nagyon gáz

Akivel egyutt éltem 5 évig

Nem h kocsija nem volt

Biciklije se


Luzer vagy

2020. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
hát ja, amúgy bejöhet. egyik ismerős csajt beetetett egy iylen srác, egy jó kocsival menőnek mutatta magát. Ment is egy pár hétig a dolog, aztán hazavitte magához a srác (vajon mit remélt, párkapcsit?), aki a szüleivel élt egy lelakott putriban. A barátnőm zokogva hívott fel, hogy kikészült, a hányinger kerülgeti, azonnal el akar jönni...fizikailag volt rosszul. Szóval remélhetőleg ne akarj komolyat az iylen nőktől, nem fognak elfogadni, rosszabb esetben mély lelki sebet hagy rajtad is, ahogy látod hogy a nő szó szerint megundorodik tőled.
2020. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

A mol limónál lehet mercit bérelni.


Rendszeresen levakarják róluk a limó matricákat... szerinted ez még másnak nem jutott eszébe? :D


(csak nehéz lehet beadni a csajnak, hogy "elhagytad a limó zónát" dumát miért tolja a kocsid :P

2020. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Egyből levágnám a lakás alapján h mi a szitu - én is jártam elég sok ilyenben.

De az IQ-homályzónában tuti találsz olyanokat, akiket majd megvezetsz ezzel — csak épp minek?

2020. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy számodra ebben mi éri meg. Annyi pénzből, amiből ezeket kibérled, egy jó prostihoz is mehetnél, ha csak a dugásra vágysz. Aki meg igazán melléd való lesz, annak nem a kocsid fog kelleni.
2020. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!