Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedsz egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedsz egy férfival, több randitok volt már, szimpatikus, aztán elmondja, hogy ő évek óta nem szexelt, akkor megszakítod vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nem is értem miért kéne.

Mert mások szerint lúzer, hogy még arra se jött össze egy nő?

Én inkább örülnék, hogy nem mindenáron feküdt össze előttem mindenkivel.

2020. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
De ezt miert kell az orromra kotni? Ez kb olyan mintha valaki mielőtt kiprobalod a velos piritost elmondja mibol keszul. Legyen meg az elso par alkalom h lesz folytatas ez nem lesz szempont.
2020. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Miért tenném?
2020. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tennék ilyet.
2020. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, férfiként mondom: ne frusztráld magad emiatt. Nekem is volt ilyen időszakom és nem azért, mert nem lett volna rá lehetőségem. Egyszerűen csak többre vágytam. Inkább légy büszke magadra. Nekem bejött, az élet egy idő után azokhoz a lányokhoz terelt, akikkel valóban jól tudtam érezni magam. Ha netán olyan lánnyal futsz össze akit ez zavar, az nem a te gyengeségednek vagy alkalmatlanságodnak a jele. Egyszerűen csak más az értékrendetek. Engedd el és menj tovább. Ne ragadj bele a "divatos" szokásokba és elvárásokba.


Hajrá! 28f

2020. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy szakítom meg vele az ismerkedést, inkább örülnék neki, mert én sem szexeltem évek óta. Kvittek lennénk, tetszene. :)
2020. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Igazat adok 1-nek.
2020. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten örültem mikor ezt megtudtam mert legalább nem egy ösztönlény aki csak a f**ka után megy hanem csak olyannal hajlandó akivel érzelmek is vannak.
2020. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!