Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szoktatok gondolkozni azon, hogy -egy bizonyos emberrel kapcsolatban- mi lett volna ha?

Figyelt kérdés
Még az egyetemi évek alatt volt egy lány szaktársam. Nem igazán mozogtunk egy körökben nem is nagyon beszélgettünk egymással. Egyszer aztán segített egy zh dolgozatban. Innentől elkezdtünk beszélgetni, egyre szimpatikusabb lett, kezdtem észrevenni benne a nőt. Úgy vettem észre én is szimpatikus voltam neki. Aztán egyszer csak úgy a semmiből barátja lett. Igazából ekkor még nem sajnáltam annyira, mert még nem is volt erős az érzés, de tovább beszélgettünk. Én bennem ezek az érzések tovább erősödtek, de nem léptem tiszteletben tartottam a kapcsolatát. Vége lett az egyetemnek mindenki élte tovább az életét. Én se ragadtam le nála voltak más nő ügyeim. Pár hónappal ezelőtt ráírtam, sokat beszéltünk és bennem azóta ezek a fele-más érzések vannak. Nagyon sokat gondolok rá. Elképesztően sajnálom, hogy akkor szó szerint lemaradtam róla annak ellenére, hogy tudom nem hibáztam semmit ez egyszerűen így alakult, túl későn vettem észre. Szerintetek anno el kellett volna mondani neki hogy érzek? Nem kérni, hogy hagyja el az akkori barátját csak elmondani neki hogy én így érzek.
2020. nov. 17. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hibáztál és jobb, ha ezzel szembenézel, hogy ha az élet még egyszer ilyen helyzetbe hoz, akkor ne engedd el a kezedből a lehetőséget. Nem kell itt annyit udvariaskodni. Ha annyira jó a kapcsolata, esélyes sincs úgyse, ha meg nem, akkor nem kár azért a kapcsolatért. Te viszont életed végéig hordozod, hogy mi lett volna ha...Azért is kell megpróbálni, hogy ne legyen ez az önvád. Én 20 év után kerültem hasonló helyzetbe és ezúttal adtam esélyt a dolognak, ez se sikerült, de legalább magamat nem kell vádolnom, hogy hiszen meg se próbáltam.
2020. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!