Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merjek próbálkozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek próbálkozni egy olyan nőnél, akiről tudom, hogy a harcművészeteket űző pasik jönnek be neki, ha én nem sportolok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hogy merjél-e? Miért, mit kockáztatsz?
2020. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát szerintem ha valaki érett és komoly kapcsolatot keres akkor nincsenek ilyen specifikus elvárásai, mert az élet nem így működik. Nyilván mindenkinek van egy típus ami tetszik, de azért valamennyi nyitottság muszály, főleg az ilyen jellegű dolgokban, hogy hobbik. Egy próbát szerintem mindenképp megér, ha meg emiatt utasít vissza az inkább róla árulkodik.
2020. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Merhetsz de az ilyen nőknél felesleges. De nem kerül semmibe
2020. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Esetleg mindketten elkezdtek valami ilyesmit sportolni, és máris nyert ügyed lenne.
2020. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Mások véleménye alapján kezdeményeznél egy olyan nőnél, akit vonzónak találsz? Semmiből sem áll elkezdeni sportolni, így nem értem miért gondolod akadálynak. Mióta beszélgettek?
2020. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetünk még. Megtetszett nagyon egy nő és érdeklődtem iránta közös ismerősnél, mert a fbján semmi nincs kint, azt sem tudtam, kapcsolatban van vagy sem. Ő mondta, hogy most egyedülálló, de ilyen boxolókkal szokott randizni csak.
2020. nov. 17. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen pasik jönnek be, de nem csak ilyen pasim volt - többségük persze az, de emellett volt más sportot űző is, meg olyan is, aki sohasem sportolt (helyette viszont motorozott 😀).
2020. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!