Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt barátom, mert senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt barátom, mert senkinek se kellek. Mikor rákérdeznek, hogy fogalmazzam ezt meg, hogy kevésbé tűnjek szánalmasnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt magyarázni. Vagy azt mondod, hogy nem szeretnél erről beszélni, vagy azt kell mondani, hogy nem találtad még meg, azt jó van.
2020. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja én is mondtam már, hogy így alakult ahogy a vicces úriember írta. 11-es vagyok.
2020. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért lehet szerinted, hogy senkinek nem kellesz?
2020. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Annyi a szerencséd, hogy nőnek születtél. Tőled nem fogják elvárni, hogy 20, 23 vagy 25 évesen tapasztalt legyél, és nem fognak semmibe venni, ha kiderül, hogy sosem volt senkid. Látod, itt is mennyi megértő kommentet kaptál, fordított esetben már kígyót-békát kiabáltak volna rád, hogy ha nőt akarsz, akkor tegyél érte, fejleszd magad stb.
2020. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!