Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a top 10% százalékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a top 10% százalékos baromságot el kéne felejteni?Miért gondolják hogy csak a top 10% talál megfelelő párt?

Figyelt kérdés
Oké valóban igazságtalan az élet és társkeresés.Valóban aránytalanul sok nőt kaphat meg a top x de ettől még nem csak nekik van esélyük.Pénzügyileg is kur va aránytalanságok vannak rendben.De azért nem kéne elvinni ilyen irányba hogy csak a top 10% találhat megfelelő párt.
2020. nov. 17. 21:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"Egyébként ezt csak olyanok tagadják, akiknek a százalékszámításról sincs semmi fogalmuk." ja vagy mondjuk a tapasztalata cáfolja a kis százalékaidat.ez egy jó kifogás hogy miért nem találsz párt.azt mondod nem vagy az x százalék tagja igy hát nem is a te hibád lehet másra fogni hiszen hát nem vagy a tagja a top % nak.ráadásul akkora öngól mert nem csak azok találnak.de megértem hogy ha igaz lenne miért nem akarnál oda tartozni ha irreális lenne ennyire a dolog mint amit irsz.ki a fene akarna irreális elvárásoknak megfelelni

vannak érvelők aki szerint ha sikerül egy nőnek összejönni a szintje felettivel akkor az nem irreális és nem igazságtalan.oké mondjuk én csinálok egy váratlant ami nem reális de szándékosan.ezen példa alapján ezt is lehetne reálisnak és igazságosnak tekinteni hiszen megtörtént.(ettől még egy fas zság és irreális hogy valaki ilyet tegyen) szóval én jogtalanul pofán vágod valakit akkor ezen logika alapján mondhatom hogy hát igazságos hiszen megtörtént.na ilyen elmebeteg logikát kösz nem követek.szomszédom jött ezzel a fas zsággal jól megmagyarázgatva kamu belemagyarázásokkal hogy a fejlődsébe az jön ja persze.akkor meg pofán vágom és akkor azt mondom neked ez jön a fejlődésbe vagy te meg ezt érdemled meg te mindent fejlődésre fogó szar .pl ilyet szólt hogy akit megerőszakoltak annak is az jött a fejlődésbe és megérdemelte.hát akkor ilyen logika alapján pofán vágom és akkor azt is megérdemelte mert az jön a fejlődésbe.büdös beteg logika

2020. nov. 18. 13:39
 22/24 A kérdező kommentje:

14 es mutatnál ilyet nekem ?

15 ös .szerinted az cuki ha visszahuzodo egy férfi?na ne.nézhet ki akármilyen jól az a nőknek áll jól csak.bármilyen jól nézhet ki a férfi.

2020. nov. 18. 13:41
 23/24 A kérdező kommentje:
6 os én értem hogy mindig lehet valamire fogni de miért van az hogy sokszor olyanok találtak nőt akiknek még munkája se volt.nekem se volt mégis volt párom akkor
2020. nov. 18. 13:43
 24/24 anonim ***** válasza:

"vagy mondjuk az van hogy azért nem találnak mert csak a szépeket nézik.igy már stimmelhet a top 10%,mármint hogy top 10% találhat szép nőt.de hogy átlagost ne találjanak hát elég hihetetlen "


Olyan nőkre mondtam, hogy simán bejönne, akiket itt volt, hogy a többség 4-es, 5-ösre értékelt. Úgyhogy téves a logikád, de bármikor szívesen bebizonyítom, mutass képet mondjuk 20 db szerinted átlagos lányról.


"ronda nők persze egyből lecsapnak sokszor az alkalomra.akik 10%ra fogják jó eséllyel csak a szépekre hajtanak vagy szintjük felettire."


A magukat rondának gondoló nők a legfrusztráltabbak. Amúgy meg ronda nő nincs, mert a férfiak ízlése lefedi a 100%-os palettát.


Nekem például a kövérség kizáró ok, de vannak olyan férfiak, akiknek az jön be és akire én azt mondom, hogy tökéletes álomnő, ő azt, hogy nála maximum 3-as, mert se melle, se segge meg túl vékony.


Itt is van egy fatfan nevű ember, akinek lehetsz 140 kilós is, az sem akadály. De személyesen is ismerek több ilyen férfit. Némelyikre ránézésre azt mondanád, hogy ennek tuti valami szépségkirálynő csaja van, közben meg szenved, mert mindig a ducikra nyomul azok meg elhajtják, hogy tuti csak dugni akar és keressen a saját (magas) kategóriájában.


"szóval én jogtalanul pofán vágod valakit akkor ezen logika alapján mondhatom hogy hát igazságos hiszen megtörtént.na ilyen elmebeteg logikát kösz nem követek."


Pedig attól még logikus. Csak téged a mások pofánvágásában korlátoz a törvény, ellenben egy nőt nem korlátozza semmi abban, hogy összejöjjön egy nála sokkal gazdagabb, vagy nála sokkal jobb pasival.


Melissa Blake is összejöhet Jason Momoával, semmi sem korlátozza benne, még hírnevet és követőket is fognak szerezni emiatt, mert mindenki azt nézi majd, hogy ez most hogyan létezhet. Ezt szenzációnak hívják és legális.


Mások pofánverése fizikai bántalmazás és illegális.


"szerinted az cuki ha visszahuzodo egy férfi?"


A nőknél van kettősmérce, ha a férfi jóképű és NAGYON bejön nekik, akkor rengeteg minden felett átsiklanak. Ha átlagos, akkor mindent kritikus szemmel néznek, ha pedig átlagon aluli, akkor nagyon durván le kell nyűgöznie a nőt ahhoz, hogy egyáltalán szóbaálljon vele, esélyt adjon neki.


Amúgy volt régen egy nagyon jó mondás "Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek."


Amit megengedhet magának egy alfa, akibe fülig szerelmes a nő, annak a negyedéért lapátra kerül a béta. Mert őt nem szerelemből vágyja a nő, hanem hideg racionalitásból.


Ahogy gyerekként, amíg nem rontott meg az anyagias világ, tudsz örülni egy kavicsnak, amit a Dunaparton találtál, pedig semmilyen funkcionális haszna vagy eszmei értéke nincs. Egyszerűen tetszik.


Felnőttként meg lazán kiselejtezed a régi Ladát, mert már öreg és sosem lesz olyan, mint újkorában és egyébként is ha hirtelen olyan lenne, mint új korában se venné már fel a versenyt a mai autókkal. Bár fájó szívvel válsz meg tőle, mert rengeteg szép emlék fűz hozzá (tróger ex hasonlat).


Viszont az autószalonban ha van elég pénzed egy Audira, BMW-re, figyelmet sem fordítasz egy Fordra, egy Suzukira meg pláne nem.


De ha véletlenül mégis a Ford mellett döntesz (megalkudsz vele racionális okokból, mert kevesebbet fogyaszt), akkor jajj neki, ha véletlenül mégis annyit fogyaszt, mint a BMW, mert ő csak egy Ford, akkor semmi értelme nem volt ilyen selejt autót választanod, ha ugyanannyit fogyaszt, mint a prémium. (a hasonlat, amikor a lányok felhozzák, hogy a csúnyább vagy átlagos pasik is megcsalják őket)

2020. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!