Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostani munkanélküli időszakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani munkanélküli időszakban kihasználom hogy van egy újépítésű lakásom,és egy új autóm társkereső oldalakon,lányok nektek bejön ez?

Figyelt kérdés

Nem írok semmi bemutatkozó szöveget, kiraktam pár képet a lakásomban ahogy élem az éltem, két szoba és egy hatalmas erkély, meg ahogy az új Opel Ingsigniámat vezetem.

Annyit írtam max oda hogy hitelmentes, azonnal költözhető, ha megfelelő partnert találok.

Elég sok a jelentkező, de hogy tudnám kiválasztani közülük azt aki az igaz szerelmet keresi?

34F


2020. nov. 17. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Opellel csajozni? Lol.
2020. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés? Van pár feslett ringyó jelentkeződ, azok alapján sikeres. Én nem szorulok rá, soha nem is szorultam, talpraesett csajnak neveltek, pont azért, hogy az ilyenekre magasról legyinthessek és megoldjam egyedül.
2020. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Opel insignia, az újabb verzió.

Elég szép autó, szerintem jobb mint a bmw meg audi meg a társai, amikkel sokan próbálnak feltűnősködni.

2020. nov. 17. 22:23
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
szanalmas vagy
2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján lakótársat keresel vagy kapcsolatot?
2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Két szobás lakás és egy autó? Gynege. Az rengeteg embernek van. Nőknek, férfiaknak, vegyesen.
2020. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú, hogy csak ezekkel tudod magadra felhívni a figyelmet :(
2020. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, a húszas éveim felét dolgoztam csak végig, ennyit mégis összeszedtem 30 éves koromra. 34 évesen illett volna már komolyabb dolgokat villantani, gondolom a faxverés elvette az időt az innovációktól. Legalább nagyi lakását örökölted, ügyeske vagy.
2020. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem te voltál, aki 2 éve is kb ugyanezt a kérdést rakta fel? Mit vársz, gratulációt? :D
2020. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem kellenél, ha ezeket tartod magadról a legfontosabbnak közlendőnek: lakás, kocsi. Mit kezdjek velük? Társkeresőre azért megyek, mert társat keresek, nem anyagi javakat. Engem jobban érdekelne, hogy milyen ember vagy, de arról nem írtál semmit, így aztán görgetnék is egyből tovább. Milyen igaz szerelemről beszélsz? Itt csak azon tudnának versenyezni a lányok, hogy melyiknek tetszik legjobban a kocsid. A kocsid, de nem te.
2020. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!