Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak meg tudtok felelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak meg tudtok felelni szerintetek a mai női általános elvárásoknak?

Figyelt kérdés

Általános elvárások:

-Legyen magabiztos, legyenek célja

-Legyen tisztelettudó, gondoskodó és udvarias

-Legyen érzelmileg kiegyensúlyozott

-Legyen intelligens és művelt

-Legyen magas az érzelmi intelligenciája

-Legyen normális családja

-Legyen humoros

-Legyen igényes saját magára külsőre

-Legyen saját keresete és ne szoruljon rá másokra


-Ne legyenek beteges szexuális vágyai

-Ne legyenek mentális és egyéb problémái

-Ne legyen erőszakos és hazudós

-Ne legyenek káros szenvedélyei



Lányok kihagytam valamit?


2020. nov. 17. 22:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egészen pontosan. Nő vagyok és nemrég vettem.lakást hitelre.
2020. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet egyedül lakáshitelt fölvenni?"

Mert iszonyatosan kockázatos. A bank gyakorlatilag akkor veszi el a lakást a fejed fölül, amikor akarja.

2020. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

#29-es nek üzenem és #28 -as voltam. Na látod erről beszéltem... Ilyenek a nők..


Ha van egy átalag fizetésed és abból saját házat akarsz venni akkor úgy lehet a lejobban spórolni ha addig nem tartok fent egy albit. A lakáshitellel meg ne dobálózzunk már úgy mintha pár millió forintról lenne szól. Ott inkább 10-enX milliókról van szó.


Ha a jövőbeli csaj meg nem ott akar élni mint ahol én akkor megint csak szo*ás az egész. Ilyen nagy döntéseket úgy a legjobb meghozni ha azt ketten teszik hogy mindenkinek jó legyen.


Természetesn van az az életkor amikor már ha kell egyedül veszem fel a hitelt és nem várok. De megjegyezném manapság az ingatlaárak az egekben vannak. Konkrétan ahol lakást akartam venni még szükséges törzstőkém sincs meg hozzá. Kivéve ha az isten háta mögötti helyen akarnék élni ahol olcsóbb minden de nincs semmi sem.


Ezek nem kis döntések. A csajok meg csak várják a sültgalabot szájukba hogy kihez lehet beköltozni. Mintha szponzort keresnének maguk mellé.


Tisztelet a kivétel. Szerencsére a testvéreimnél nem ilyenek voltak az eberek. Bátyám konkrétan 32 évesen vette fel a lakáshitelt addig spórolt amennyit csak tudott.

2020. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

Ez egyaltalán nem így van, ki mondta ezt a hülyeséget? Aki ostoba, félanalfabéta módon megy bele a hitelbe, attól lehet. De a félkegyelműek nem is nagyon kapnak hitelt, mert nagyon alapos vizsgálat van.

Nyugodtan maradj az anyukáddal akármeddig, megértem, hogy biztonsagot keresel, de normális nőt nem fogsz így találni. Ha évek óta mérnökként dolgozol és otthon laksz, az önerő pikkpakk megvan. Ha használod az agyadat, mikor felveszed a kölcsönt, olcsóbban jössz ki havonta, mintha albérletet fizetnél.

2020. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
32re írtam a 34 est
2020. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

#33-as voltam. Ezért is nem csajozom annyira mert addig úgysem állnak velem szóba.


Ami eléggé elkeserítő hogy sok nő ezt képtelen megérteni :/

2020. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

Még azt is megteheted hogy felveszed a hitelt, kiadod a lakást, abból fizeted vissza,és közben a spórolt pénzedből előtörlesztesz. Ha meg már kicsit biztonságban érzed magad, kirakod a bérlőt és beköltözöl. De arra várni, hogy összegyűljön a pénz egy lakásra, egyszerűen kidobod az éveidet az ablakon. Most kell élni. Mennek le az árak nyugi. Jövőre még jobban. Most 10% alku benne van az árban. Mikor én vettem ilyen nem volt.

Nézz szét a hitelpiacon és kezdj el gondolkodni. Ajánlom a 10-15 évre fix törlesztőrészletet és a lehető leghosszabb futamidőt.

2020. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
37: "Most kell élni". Megveszel egy lakást, hogy jóesetben hazajárj aludni, vagy home officeban nézd egyedül a falat. Aztán majd jön jön "Wilson" labda, ha érted mire gondolok. Amíg nincs csaj vagy, egyedül minek lakás?
2020. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
*38: vagy=addig
2020. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki ott rontja el az életét, ahol akarja. Nyugodtan maradj az anyukáddal, én nem vitatkozom :)
2020. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!