Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak meg tudtok felelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak meg tudtok felelni szerintetek a mai női általános elvárásoknak?

Figyelt kérdés

Általános elvárások:

-Legyen magabiztos, legyenek célja

-Legyen tisztelettudó, gondoskodó és udvarias

-Legyen érzelmileg kiegyensúlyozott

-Legyen intelligens és művelt

-Legyen magas az érzelmi intelligenciája

-Legyen normális családja

-Legyen humoros

-Legyen igényes saját magára külsőre

-Legyen saját keresete és ne szoruljon rá másokra


-Ne legyenek beteges szexuális vágyai

-Ne legyenek mentális és egyéb problémái

-Ne legyen erőszakos és hazudós

-Ne legyenek káros szenvedélyei



Lányok kihagytam valamit?


2020. nov. 17. 22:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

#36-os voltam


Aki fentebb írt az nem én voltam.


Amit a 37-es írt arra én is gondoltam hogy veszek egy lakást majd kiadom valakinek. Ez még egy járható út hogy előbb legyen a tulajdonomban.


Sajnos nem tudom hogy vírus is meddig tart illetve most az egyetemi városokban is kevesebb az egyetemista így kevesebb a kiadható embereknek a száma. Amit mondtál az meg biztató hogy eshetnek az árak. Remélem így is lesz.


Addig viszont fejlesztem magam és megpróbálok jobb állást is találni aztán ha kell egyedül csinálom ezt az egészet :) De azért egy társat sem vetnék meg :)

2020. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nem.Azért is nem keresek senkit,és nem is kerestem soha,jobb hely lesz a világ,ha kihal a vérvonalam.
2020. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Jó lista mondjuk egy kitalált filmhez. De a valóságban nincs ilyen személy. Még a legmagabiztosabb ember is érez néha bizonytalanságot. A többiről ne is beszéljünk. Amíg listával mész ismerkedni ne csodálkozz hogy nem fogsz találni senkit.
2020. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
44%

Sose értettem miért jobb ès normálisabb dolog albérletbe menni és egy raklap pénzt kifizetni havonta egy idegen embernek csak azért, hogy legyen tető az ember feje felett, mindezt úgy hogy fiatal felnőttként HA megtehetné, hogy otthon lakik. Azt a pénzt érdemesebb inkább befektetni, még annak is több értelme van ha valami szarul kamatozó értékpapírt vesz valaki, mint hogy kitömni valaki zsebeit.

Hitelrr ingatlant meg akkor érdemes venni, ha vanegy stabil párkapcsolata az illetőnek. Mivel ekkor csomó állami pénzt hozzá lehet még csapni és a feltételek is kedvezőbbek...

2020. nov. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
44: Én sem értettem sosem. Albérlet, vagy venni egy lakást, hogy 1 utcával arrébb légy a szüleidtől egyedül. Minek? Főleg a mai társkeresés korában, amikor lehet, hogy 300km-re találsz párt. Mi lesz ha ő nem akar hozzád költözni? Veszed az újabb hitelt a meglévő ingatlanod hiteléhez? Persze ki lehet adni albérletbe a sajátod, kérdés, hogy Tápióbüszkeszentröcsögén ez mennyire sikerül. Nem mindenki fővárosban él.
2020. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele hogy amelyik nő ezt képtelen megkéretni hogy egy saját házért a mostani generációnak nagyon sokat kell küzdeni és nem poénból spórol otthon amennyit csak lehet azt hagyom is a p*csába. Ekkora pénzekkel nem lehet ilyen felelőtlenül bánni. Az ilyesmit jobb közösen eldönteni amennyiben lehetséges.


Tisztára olyan mintha egy nő csak szponzort keresne magának és nem is társat.


"ÓÓóóó nézd a fiatal 30-as Bence nagyon aranyos meg minden de a 45 éves Pistikének már van kész háza akkor inkább oda költözöm a bunkóságát meg majd elviselem vagy megjavítom. Egy kis szex és rendben lesz"

2020. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!