Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt az eddigi leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi leggázabb duma amivel lekoptattak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 01:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó vagy hozzám. Nem érdemellek meg téged. Tudom, hogy neked így jobb lesz. Nem tehetünk róla, a körülmények.
2020. nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok hogy nálam sokkal jobbat találsz.
2020. nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Ezek miért lennének gázak? Mindenki ezt a szöveget tolja:D
2020. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem állok még készen a jóra.

Ha nem ilyen állapotban lennék biztosan akarnálak.


Mehetsz csá (mintha az engedélye kéne)😂

2020. nov. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Nincs időm kapcsolatra. 😂
2020. nov. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Te engem meg nem dugsz.
2020. nov. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
#5: Ezt én is sokszor megkaptam, akkor fakadtam sírva, amikor megtudtam, hogy több ilyen lánynak amúgy volt dugópajtija, én mégsem kellettem neki "még arra sem".
2020. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
"Félek a számítógepes vírustól nem mertem megnézni az emailjeidet"
2020. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

"Legyünk csak barátok"

Ez sajnos nagyon elterjed és nagyon gáz főleg ha előtte nem ismertük egymást máshonnan. Miért akarnék egy nővel barátkozni aki kikosaraz?

2020. nov. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

#7-es: nem kell sírva fakadni ezeken. :) egyébként én pont nőként kaptam ezt, igaz, ennek már majd' 9 éve.

Azóta nekem 8 éve kapcsolatom van, szóval már nem bánom.

Viszont az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez a valaki azóta néhányszor próbálkozott (csak üzenet formájában persze), hogy találkozzunk, igyunk meg egy kávét,ha szingli leszek, stb.

Azóta is várja a szerencsétlen azt a kávét, minden évben megtalál néhányszor. :D

Szóval lehet, hogy akkor nekem rosszul esett az elutasítása, de látod, mindenki azt kapja, ami jár neki.

Én ennek köszönhetően megismertem a páromat, ő meg azóta is teng-leng egyedül.

2020. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!