Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt az eddigi leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi leggázabb duma amivel lekoptattak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 01:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ez csak kifogas. Szerintem vallalja mit erez meg akkor is ha nem akar talalkozni es ha a masik hisztizik. En pl mindig megkoszonom, ha oszinte es nem huzza az idomet.
2020. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

(Online társkeresőn 2. levél után): "nekem ez mégse megy, olyan személytelen ez az írkálás, nem tudom elképzelni milyen a másik"


Persze nem törölte magát, szóval gyanítom csak én nem tetszettem neki, de akkor már jobb kamu szöveget is kitalálhatott volna 🤷🏻‍♀️


Másik eset: randi előtt elmondja, hogy már régen randizott, randi után 2 nappal meg azzal a szöveggel koppint le, hogy egy másik lánnyal már komolyabban alakul a kapcsolata 😂


Én elfogadom, ha nem jövök be vkinek, de ezek a szar kamu szövegek megalázóbbak, mintha az igazat mondaná.

2020. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

A masodik pelda eleg gyakran megesik, ha valaki tarsat keres, kozben talal valakit stb.


Az elso peldanal meg lehet mas dolga is volt, mint torolni magat, meg ez nem hangzik koptatasnak, inkabb egyfajta megallapitasnak.

2020. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, előtte nem volt randin mással, aztán 2 nap alatt hirtelen már komolyan alakul neki vmi. Na hagyjuk.


Nem hiszem, hogy ne lett volna ideje törölni magát, mivel többször is láttam online és még profilképet is cserélt.

2020. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Jo ez tok ritkan megesik. En pl nem szeretem ezeket az alkalmikat, de ki akartam probalni olyan het eve. Mar talalkoztunk, aztan atmentem hozza, tobbet akartam a dolognal, mert tetszett, jo volt vele stb.


Mondtam utana, hogy irjon, mert tok elfoglalt leszek, de neki reagalok. Ket napig nem irt, majd rairok es beallit azzal, hogy bepasizott, mert azt hitte, semmit nem akarok (o is tudott volna keresni). Most fog azzal apasassal osszehazasodni, lehet en lettem volna az, akivel egybekel ki tudja...azota nem alkalmizgatok

2020. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#25 valahogy en is igy jartam, lassan kb osszehazasodik azzal akivel osszejott utanam:D nem tudom hogyan gondoljak a dologra, en is lehettem volna az de mar sajnos keso...
2020. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!