Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért van becsípődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van becsípődve hogy állandóan wellnessbe akarnak menni?

Figyelt kérdés

Összes barátnőm ilyen volt, állandóan minden nyáron/télen több százezres wellnessbe akarták vitetni magukat velem. Kicsit unom ezt már. Pedig ezek nem azok a plázacica nők voltak hanem teljesen átlagos mindegyik. Tavaly nyáron például elutasítottam hogy wellnesselni menjünk, erre - most már exem - kiverte a hepajt és nyárra lelépett egy másik férfival. Aki vitte pancsolgatni meg szállodázgatni. Nyár végén ugye jött volna vissza hozzám, kimagyarázva magát hogy hibázott... Aha, minden bizonnyal. Csak nem tud létezni anélkül hogy állandóan menjen ilyen helyekre és javarészt a férfi pénzéből. Ő ugye hozzászokott a korábbi kapcsolataiban is hogy mindig mindent a férfiak fizettek, neki nem nagyon kellett zsebbe nyúlni.


Átlagos csaj volt. És mégis ilyen igényekkel.


Reális ez?


2020. nov. 18. 07:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%
Mi csak azért jártunk egy időben wellness-ezni, mert lehet SZÉP kártyával fizetni sok helyen :D 9-eshez hasonlóan mi is olyan helyeket néztünk ki, ahol van túra útvonal a közelben, este a áztattuk magunkat, és/vagy szaunáztunk. De sose vártam el, párom ötlete volt, hogy költsük erre a "játékpénzt", ahogy ő nevezi. Nyilván most a korona miatt nem mentünk ilyen helyre, nem hiányzott. Sose volt ezen a hangsúly.
2020. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pénz kérdés manapság lett ennyirr kardinális, mindenki ragaszkodik a sajátjához, de annyira... nő vagyok, voot hogy én vittem el nyaralni a párom, csak egy vacsorát állt, a többit én, és voot fordítva is, ahol kb nekem nem kellett semmit állnom. Egyik párommal sem számolgattunk, hogy pont fele-felére jöjjön ki egy-egy utazás, kirándulás, nyaralás.

Viszont az is tény, hogy csak olyan helyre mentünk, ami mind a kettőnknek tetszett. Ha az alpokba túrázni, akkor oda, ha a balatonfelvidékre egy bungallóba elbújni, akkor oda, ha Velencébe városnézni, akkor oda. Ha csak az egyikünk ment volna valahová, akkor kerestünk olyan helyet, ami mind a kettőnknek megfelel. Pl. ő el akaet valahová vonulni, ahol nincsenek emberek és fontos volt a természet, nekem meg a pancsikolás és a romantika, találtunk egy pezsgőfürdős, romantikus kunyhót az erdő közepén és cseppet sem volt drágább, mint a divatos wellness. Szerintem ez is megbeszélés kérdése. Simán mondhatod, hogy te nem szeretsz wellnessezni, vagy hogy nem fér bele. Ha tényleg kedvel és tényleg el akar menni valahova kettesben, akkor kompromisszumot fog kötni és vállal a "te részedből" is. Ha annyit ő se tud kifizetni, akkor lejjebb adjátok. Szerintem ezt nem kell túlgondolni.

2020. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
41%

Mert azt látják a tévében meg az interneten, hogy ez ilyen divatos dolog, a celebek is odajárnak. Ezért aztán muszáj nekik is, mert muszáj azt a hazug képet kialakítani magukról a fészbukon meg az instán, hogy ők is sikeres emberek.

De ez a férfiak többségére is jellemző, nem csak a nőkre.

2020. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%
A nők? :D A párom többször rágta a fülem azzal, hogy menjünk el valahová wellnessezni, mint bármi mással kapcsolatban. Persze a költséget megosztanánk, egikünk sem szokott kifizettetni a másikkal teljes dolgokat
2020. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Utálok wellnesezni meg a strandolós nyaralast (nő vagyok), ezt gyorsan párommal is tisztáztam a legelején :-) Szerencsére egyezik a véleményünk mit jelent a pihenés nekünk :-)
2020. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
9%
A #10-es írását, minden házasságkötő terembe ki kellene függeszteni! Kötelezően.
2020. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez elég általános, hogy a nők szeretnek wellneselgetni. Ha nem is mindegyik de 2-ből egy vagy 3-ból 1 biztos. Az, hogy ennek mi az oka fogalmam sincs, de mondjuk én nem vagyok nő.
2020. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Már aki, személy szerint egyszer voltam és halálra untam magam.

Én egy hegymászást, egy kempinget, városnézést vagy valamilyen extrémebb dolgot sokkal többre értékelek. Valamint ha szingliként is tudtam ezeket magamnak finanszírozni, akkor nem fogom a páromtól elvárni, hogy fizesse nekem ezeket.

23/L

2020. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem átlagos nők voltak. Az átlag nő: vagy nem megy wellness-be, mert nem engedheti meg magának, vagy megy, mert szeret menni és kifizeti a rá eső költségeket, vagy megengedheti magának, de nem megy, mert nem szereti. Többnyire ezek a variációk jellemzőek szerintem. Amit te valószínűleg "átlagos" alatt értettél, ez: "annyira nem is nézett ki jól, hogy ilyen igényei legyenek".
2020. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
76%
Fogd már be te ostoba szerencsétlen. Ugyanazt bofogod mindenhová oda. Iq lajt barom vagy.
2020. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!