Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért van becsípődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van becsípődve hogy állandóan wellnessbe akarnak menni?

Figyelt kérdés

Összes barátnőm ilyen volt, állandóan minden nyáron/télen több százezres wellnessbe akarták vitetni magukat velem. Kicsit unom ezt már. Pedig ezek nem azok a plázacica nők voltak hanem teljesen átlagos mindegyik. Tavaly nyáron például elutasítottam hogy wellnesselni menjünk, erre - most már exem - kiverte a hepajt és nyárra lelépett egy másik férfival. Aki vitte pancsolgatni meg szállodázgatni. Nyár végén ugye jött volna vissza hozzám, kimagyarázva magát hogy hibázott... Aha, minden bizonnyal. Csak nem tud létezni anélkül hogy állandóan menjen ilyen helyekre és javarészt a férfi pénzéből. Ő ugye hozzászokott a korábbi kapcsolataiban is hogy mindig mindent a férfiak fizettek, neki nem nagyon kellett zsebbe nyúlni.


Átlagos csaj volt. És mégis ilyen igényekkel.


Reális ez?


2020. nov. 18. 07:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%
A lúzer #10-nek szólt.
2020. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
70%
Mert csóró vagy. Amúgy meg kamu.
2020. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%

Nekem jó néhány 20-25 év közti barátnőm volt az évek alatt, de soha egy sem akart wellnessezni.


Unokatesómat tudom egyedül, hogy járnak, de ők 30-35 körüliek és túl sok pénzt kapnak SZÉP kártyára. Egyébként rajtuk kívül a családomban és a baráti körömben is teljesen ismeretlen a wellnessezés, senki nem csinálja.


Ha nem kamu a kérdés, akkor te választasz nagyon rosszul nőket.

27/F

2020. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem életemben egyszer voltam wellness szállodában és akkor is csak az idő 15%-át töltöttem a wellnessben.. szóval nem épp azért mentem. :D De én nem vagyok tipikus nőies nő.. lehet, hogy még nő se vagyok.
2020. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
70%

" Tavaly nyáron például elutasítottam hogy wellnesselni menjünk, erre - most már exem - kiverte a hepajt és nyárra lelépett egy másik férfival. Aki vitte pancsolgatni meg szállodázgatni. Nyár végén ugye jött volna vissza hozzám, kimagyarázva magát hogy hibázott..."


Remélem nem fogadtad vissza ezek után. Ezt mindig eljátszaná és mindig találna valami okot amiért éppen nyáron otthagy. Ha neki a wellness a fontos, akkor keressen olyan faszit aki fizet neki nagy lubickolásokat százezrekért.

2020. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a nok, a ferfiak is szeretnek wellnessbe jarni. Mi negyen szoktunk menni egy masik parral, baratom haverja a par ferfi tagja, na ok annyira bele vannak bzulva a wellnessbe, hogy en mar reg mennek, hogy akkor esetleg ha mar itt vagyunk videken, setaljunk, nezzunk varost, valami program de neeeem, ok 24 orabol 24-et a jacuzziban akarnak azni...

Mondjuk nalunk mindenki fizeti a sajat reszet. A wellness amugy egy jo kikapcsolodos program. Legalabbis mi dolgozunk annyit, hogy vagyjunk az ilyen pihenos dolgokra. (Csak mint irtam, ok mar neha kicsit tultoljak a chillt xD)

2020. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
18%
Az élősködés és a semmittevés miatt úgyhiszem.
2020. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
61%

"Nem csak a nok, a ferfiak is szeretnek wellnessbe jarni."

Nekem is van kb 2 ismerősöm aki szeret, de a 90% max a barátnő unszolására megy wellnessbe. Ezt pedig mondom 20 évtől 50+-ig

2020. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem voltam még wellnessben. Illetve de, ha néhány pesti fürdő annak számít, akkor igen, de oda elsősorban az építészete miatt mentünk. Persze, áztunk is a gyógyvízben, de elsősorban az épület miatt mentünk.

Akinek van SZÉP-kártyája, az szerintem megteheti, hogy évi 1-2 alkalommal elmenjen wellnessbe, 3-4 napra szerintem annyira nem drága (főleg, ha SZÉP-kártyáról fizetsz), annál tovább meg nem tudom, hogy érdemes-e maradni semmit tenni. Én biztosan unnám 2-3 nap után.

De sok kolléga jár évente néhányszor és nem mondanám őket kifejezetten gazdagnak.

2020. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
93%

"Átlagos csaj volt. És mégis ilyen igényekkel."


Ez amúgy normális? Tehát ha szebb, akkor megadsz neki mindent? Aki nem instaribi, az kussoljon?

2020. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!