Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vibrátort használó nők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vibrátort használó nők is olyan alkalmatlanok párkapcsolatra, mint a szexrobot-mániás férfiak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Abból a szempontból lehet problémás, ha a nő hozzászokik a nagyon erős ingerekhez, és már csak az elégíti ki.
2020. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

#11

Ilyen nincs bocs.

2020. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
12 hogy ne kenne?
2020. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

#13

Te no vagy? Használtál màr vibràtort? Használtad màr éveken àt?

En igen. Sok sot notarsam nem csak vibratort de mondjuk zuhanyrozsat is hasznal. Mégsem ugyanaz az erzes mint ha szexelsz valakivel. Ha sz...r a szex persze jobb a maszturbacio de a legtöbben megis kivanjak a szexet es csinaljak. Plusz a vibrator sokszor csak egy eszkoz a vaginalis szex kelléke.

2020. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen nő vagyok. Tudom miről beszéltek. Egy férfi nem képes azt az erősséget elérni, amit egy vibrátor (és persze ez így természetes). Az erős ingerekhez pedig hamar hozzá lehet szokni. Nem tudom mit szépíted a dolgot.


"de a legtöbben megis kivanjak a szexet es csinaljak"


Ezt nem kérdőjeleztem meg. Nem a libidót teszi tönkre. Csak az ingerküszöböt nagyon magasra emeli.

2020. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!