Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag Józsiként (fizu ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag Józsiként (fizu , külső) csak kövér lányoknál próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem, inkabb kover fiuknal. Nagyon jol megertenetek egymast.
2020. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Átlag Mariskáknál. De próbálkozhatsz csinos nőknél is, csak ne sértődj meg, ha nem kellesz.
2020. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
hát ha te olyan lányt szeretnél, aki szegényen is elfogad és csak ráadás öröm lenne neki ha meggazdagosz közben, akkor neked is elkéne fogadnod egy kövér lányt, aki örül, hogy nem a külsejéért szereted és csak plusz öröm lenne neked, amikor lefogy és végre megtalálja az öltözködési stílusát
2020. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Van egy magyar társadalmi elvárás, ami szegregálja külső alapján az embereket. Ezeket az idiótákat, akik ezt terjesztik ki kellene végezni!

Tény, hogy kevesebb esélyed lesz tőled magasabb kategóriájú csajoknál, de ha valaki az érzelmeket keresi és azt meg tudod neki adni, akkor miért ne? Nem egy átlag pasi járkál bomba csajjal és nem egy felső kategóriás pasi járkál zsírdisznóval az oldalán. Gazdag malac, jóképű, de csóringer ipsével. Vagy Modell golddigger ribi, egy gazdag Quasimodóval. Nincs sem írott sem íratlan törvény, sem Bibliai kitétel, sem Tóra tekercs hogy csakis a szubjektíven megítélt külső, vagy vagyoni helyzet, vagy súly, testalkat, meg bármi más tényező alapján állhatnak párba az emberek!

Próbálkozz bárkinél, az az illető majd eldönti megfelelsz-e neki vagy sem!

2020. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ne, légyszi kövér lányoknál SE próbálkozz ilyen hozzáállással. Vagy szerinted ha van valakin pár plusz kiló, az már beéri bárkivel? -igen, bárki alatt rád gondolok, mert egy felszínes p*cs vagy, akinek léteznek jó csajok (tök mindegy, milyen belső tulajdonsággal rendelkeznek, de nembaj, ők kellenek), meg vannak a dagadtak, akik beérik bármivel/bárkivel.

Nőjj fel talán.

2020. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt a hipokráciát, te jó ég. :D Amikor kényszerből a kövér nőkkel ismerkedne valaki, akkor az egy szar alak; de amikor én leírom, hogy bizony én is dagadt vagyok, akkor megkapom minden alkalommal, hogy akkor én is dagiknál próbálkozzak. Mármint... he? Akkor most adjuk le és próbálkozzunk olyanoknál, akik úgyse tetszenek, vagy ne? Megjegyzem, én is a #4 elvét vallom, csak nagyon nem tetszik ez az inkonzisztens hozzáállás. Valahogy nekem totál úgy jön le, hogy ha van sapka a kérdezőn, az a baj, ha meg nincs, akkor az.
2020. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Inkonzisztens hozzáállás? :D Most akkor az a bajod, hogy nem mindenki gondolkodik egy adott dologról ugyanúgy?
2020. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Manapság már a kövér, ronda nők is inkább beállnak egy-egy jópasinál szexkapcsolatra, minthogy egy átlagpsival kapcsolatba lépjenek. Úgy vannak vele, hogy legalább a szex legyen jó, olyan férfival, aki be is jön nekik. (ezt a nők mondták így itt, amikor ez szóba került)
2020. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Ebben az országban igen, ahol rekord magas a kövér nők aránya. Máshol nem ez a helyzet, pl. Ausztriában, ahol fiatal korban szinte nincs is kövér nő, mert ott erre figyelnek.
2020. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább senkinél.
2020. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!