Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy barátnőt csak úgy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőt csak úgy lehet megtartani ha mindig költök rá?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 15:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
Neked még úgy sem sikerülne.
2020. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem ilyenekben kell gondolni szerintem

Egy ruha, rózsa, karkötő

Vagy csak elviszed vacsorára


Csak apróságok. Nem vagyonokat

2020. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

Az en nyakláncom 300 euró volt

Megneztem


De nem azért mert hogy úristen mennyit költött hanem h nem e esett a ló túlsó oldalára

Neki is vannak kiadásai

Mi ugye külföldön lakunk

Kicsit más

2020. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
20%
még az is kevés...
2020. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%
Engem biztos nem :-D Na de én külön műfaj vagyok nem szeretek ajándékot kapni. Egy-egy figyelmességnek sokkal jobban tudok örülni. Pl. azt mondtam a paromnak az igazi ajándék nekem az lenne ha egyszer úgy jönne hogy nem szól előre :-)
2020. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
69%

"ha egyszer úgy jönne hogy nem szól előre"


Ennek nincs értelme. Odamegy, otthon sem vagy. Vagy odamegy és más dolgod van. Ezért szokás szólni előtte, és nem random kopogtatni valakinél.

2020. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%
Biztos van olyan ember, akinek az ég világon semmi igénye nincs, elvan, mint egy szobanövény, soha nem akar kirándulni, moziba menni, koncertre menni, szülinapozni, karácsonyozni, éttermezni, virágot kapni vagy csak úgy egy csokit. Keress ilyet, az ilyenre nem nagyon kell költened.
2020. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
45%

"Biztos van olyan ember, akinek az ég világon semmi igénye nincs, elvan, mint egy szobanövény, soha nem akar kirándulni, moziba menni, koncertre menni, szülinapozni, karácsonyozni, éttermezni,"


Ezekre miért a pasinak kell költeni? Azt hittem egy kapcsolatban az ilyen kirándulás, mozi, koncert téma az közös program, közösen is fizetik

2020. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
59%

Én elvárom az anyagi biztonságos, amibe bizony az ajándékok is benne vannak, de a párom származása/vallása/neveltetése miatt ez nem is kérdés. Passzolunk - "cserébe" nekem is természetesek olyan dolgok, amik sok nőnek nem és nem szexuális természetű dolgokra gondolok.

Viszont a barátnőim egytől egyig olyanok, akik nem várják el, nagyrészt kellemetlenül is érzik magukat, ha a párjuk minimálisan is költ rájuk és azonnal viszonozzák szintén anyagi dolgokban.

Én úgy gondolom, hogy több esélyed van olyan nőt találni, aki nem várja el.

2020. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
30%

Most aki nem irigy az 50 ezret minimum költ a barátnőjére.


L

2020. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!