Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem reagál a pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál a pasi az üzeneteimre? Minden jónak tűnt, azután megszűnt válaszolni, nem értem miért nem írja meg hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Többször kértem őt, legalább valami magyarázatot adjon arra miért tűnt el, legalább írja le mi történt, vagy írja meg például: kopj le.

De, semmire nem hajlandó válaszolni! Ez miért van?!


2020. nov. 18. 19:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mert valódi bunkó és enyhén fejeztem ki magam.

Ezért nem kár. Nem fog válaszolni, és nem is akar, nem érdekled.

Egyet tanulj meg: többet ne írj egy férfinek hogy adjon magyarázatot. Főleg ha ilyen.

Nem tudom mióta beszéltek,miota ismered stb. De egy komolyabb fèrfi az nem tűnik így el, szerintem ,saját tapasztalat. Ne alacsonyísd le magad egy ilyenhez és hidd el a kedves szavak, meg a jófejpasi sílus írásban az általaban egy kamu, hazugság, én erre jöttem rá. És voltam így mint te is. Keress mást.

2020. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik. Talált mást. Velem is ezt csinálta egy kis görény. Mondom akkor rohadj meg szórakozz anyáddal megírtam neki és letiltottam mindenhonnan. Remélem visszakapja . A legrosszabbat kívánom neki. Ugyanezt. Gusztustalan féreg. Többet nem leszek szerelmes egy görény férfiba se,vagy ugyanezt kapja majd vissza
2020. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos a legtöbb férfi ilyen sunyi disznó ennyit nem bír a másik szemébe mondani hogy rohadj meg csak eltünik ez a ghosting. Majd én is ezt csinálom
2020. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

ma 22:04


Teljesen igazad van!

Én mindkettő közösségi oldalon könyörgök neki, legalább írja meg miért csinálta ezt, addig a barátnőmnek vissza írt a társkereső oldalon... 😂

Nekem nem válaszolt sehol sem.

2020. nov. 18. 22:44
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

#7 De utálom ezt a hozzáállást. Mert a nem válasz is válasz, csak éppen a válasznak a leg lealacsonyítóbb, semmibevevőbb formája.

Én az ilyeneknek csak annyit kívánok, vele is úgy viselkedjenek az emberek, mint ő az emberekkel.

Kérdező, neked meg azt mondom, nem éri meg neki egy betűt sem írni. Főleg nem ennyire kapálózni.

2020. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó az illető de nagyon.

Saját szegénységi bizonyítványa

2020. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megérdemel egy választ, ha mást nem is, úgy ahogy ''írtad kopj le,,
2020. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Csak a nőknek szabad vagy mi? Egyébként miért pitizne egy alfa egy 3-4 szintel alatta lévő tucatlibának? Hol élsz te?
2020. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdező küldd el a halál fasz..ra tiltsd le oszt annyi ne foglalkozz vele többet
2020. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tiltás kész

Találsz jobbat is

Aki tényleg ffi

2020. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!