Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem reagál a pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál a pasi az üzeneteimre? Minden jónak tűnt, azután megszűnt válaszolni, nem értem miért nem írja meg hogy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Többször kértem őt, legalább valami magyarázatot adjon arra miért tűnt el, legalább írja le mi történt, vagy írja meg például: kopj le.

De, semmire nem hajlandó válaszolni! Ez miért van?!


2020. nov. 18. 19:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha ugyanezt a stilust adtad elo, amit itt, akkor mi a problema? Legkozelebb meg ne nyomulj ("Többször kértem őt, legalább valami magyarázatot adjon arra miért tűnt el").

Szanalmassa tesz, es SENKI sem szereti...

2020. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Te nem tudod miket írt és miről beszéltünk. HA tudnád, valószínűleg más véleményed lenne. Olyanokat mondott, hidd el megérdemlek egy magyarázatot. Azok után.
2020. nov. 20. 11:43
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, valamilyen szinten igaza van az előttem szóló válaszolónak. Szánalmas és taszító, ha valaki több üzenetben könyörög, hogy a másik írjon neki vissza vagy magyarázza meg miért viselkedik így. Nézd, ha pl. már 2 üzenetedre se válaszol, akkor elég nyilvánvaló, hogy nem érdekled az illetőt, de még annyira sem, hogy visszaírjon annyit, hogy hagyjuk. Ezért felesleges több 10 üzenetet küldeni neki, mert csak annyit érsz el vele, hogy kinevetteted magad.
2020. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!